The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05.08 КАМЧИЯ река,море,гора,бира и ВОЛВА

#31
sasho_s40 като караш Волво за да стигнеш до Варна в понеделник трябва ли да трагваш в неделя. :lol:
Ако можеш ела 4е имам доста питания за газовото
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#32
sasho_s40 като караш Волво за да стигнеш до Варна в понеделник трябва ли да трагваш в неделя. :lol:
Ако можеш ела 4е имам доста питания за газовото
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#33
АААаааааааааааааааааа!Искам и аз!!! Ще гледаме да дойдеме, ама на 4.08 ни изтича квартирата на Траката. Хм,...
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#34
АААаааааааааааааааааа!Искам и аз!!! Ще гледаме да дойдеме, ама на 4.08 ни изтича квартирата на Траката. Хм,...
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#35
Willie Wrote:Хихихихииииии, вчера си мислех, че се гласи втора неофициялна национална среща и че шефа трябва да присъства. 'Айде шефе, това ме амбицира и аз да съм сигурна в присъствието си Smile Да се видят Варненци със жени клубарки Tongue :lol: Big Grin


Ам'чи то както е тръгнало ,май -май ша има солидно софийско присъствие,що'т тя наш'та група са кани да поотплава към ту Варна ма дай боже ПОПЪТЕН ВЯТЪРРРРРРР.... :lol: :lol: Big Grin Big Grin Big Grin :lol: :lol:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#36
Willie Wrote:Хихихихииииии, вчера си мислех, че се гласи втора неофициялна национална среща и че шефа трябва да присъства. 'Айде шефе, това ме амбицира и аз да съм сигурна в присъствието си Smile Да се видят Варненци със жени клубарки Tongue :lol: Big Grin


Ам'чи то както е тръгнало ,май -май ша има солидно софийско присъствие,що'т тя наш'та група са кани да поотплава към ту Варна ма дай боже ПОПЪТЕН ВЯТЪРРРРРРР.... :lol: :lol: Big Grin Big Grin Big Grin :lol: :lol:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#37
Ами че качвайте се по корабите, дигайте платната, един буркан (с трошия) отгоре, и към Варна.
Reply

#38
Ами че качвайте се по корабите, дигайте платната, един буркан (с трошия) отгоре, и към Варна.


Attached Files
.doc   Ustav-IT_new.doc (Size: 224.5 KB / Downloads: 1)
Reply

#39
Mishell Wrote:АААаааааааааааааааааа!Искам и аз!!! Ще гледаме да дойдеме, ама на 4.08 ни изтича квартирата на Траката. Хм,...
май ще решим въпроса...........
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#40
Mishell Wrote:АААаааааааааааааааааа!Искам и аз!!! Ще гледаме да дойдеме, ама на 4.08 ни изтича квартирата на Траката. Хм,...
май ще решим въпроса...........
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)