The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за чип тунинг на Volvo S40 2005-та

#1
Здравейте приятели,

Отдавна слушам за подобно нещо, но наскоро един приятел ми спомена, че може да се направи за всяка кола. Става въпрос за т.нар. "чип тунинг" или изстискване на някое друго конче от колата.

Интересно ми е (понеже не съм запознат изобщо) какво представлява това и дали може да се направи и за моята кола и дали си заслужава.

Благодаря ви.
Reply

#2
Здравейте приятели,

Отдавна слушам за подобно нещо, но наскоро един приятел ми спомена, че може да се направи за всяка кола. Става въпрос за т.нар. "чип тунинг" или изстискване на някое друго конче от колата.

Интересно ми е (понеже не съм запознат изобщо) какво представлява това и дали може да се направи и за моята кола и дали си заслужава.

Благодаря ви.
Reply

#3
Tragedy Wrote:Здравейте приятели,

Отдавна слушам за подобно нещо, но наскоро един приятел ми спомена, че може да се направи за всяка кола. Става въпрос за т.нар. "чип тунинг" или изстискване на някое друго конче от колата.

Интересно ми е (понеже не съм запознат изобщо) какво представлява това и дали може да се направи и за моята кола и дали си заслужава.

Благодаря ви.
Виж ето тук:http://www.digitaltuning.bg/products.php
VOLVO 460 GLE 1995 B16F
VOLVO 850 GLT 1994 B5204S
[Image: 013088112-big.jpg]
Reply

#4
Tragedy Wrote:Здравейте приятели,

Отдавна слушам за подобно нещо, но наскоро един приятел ми спомена, че може да се направи за всяка кола. Става въпрос за т.нар. "чип тунинг" или изстискване на някое друго конче от колата.

Интересно ми е (понеже не съм запознат изобщо) какво представлява това и дали може да се направи и за моята кола и дали си заслужава.

Благодаря ви.
Виж ето тук:http://www.digitaltuning.bg/products.php
VOLVO 460 GLE 1995 B16F
VOLVO 850 GLT 1994 B5204S
[Image: 013088112-big.jpg]
Reply

#5
Интересни са ми отзивите на някой, който вече е направил такъв. И дали наистина се налага по-честа смяна на консумативи след тунинга.
Reply

#6
Интересни са ми отзивите на някой, който вече е направил такъв. И дали наистина се налага по-честа смяна на консумативи след тунинга.
Reply

#7
Ами аз поразпитах доста хора, които са си правили и които знаят нещо по въпроса и ми казаха, че реално нещото, което се натоварва, това е турбината, която се включва по-често. Иначе всичко друго било до оптимизация на настройките на колата, което дори е ползотворно.
Reply

#8
Ами аз поразпитах доста хора, които са си правили и които знаят нещо по въпроса и ми казаха, че реално нещото, което се натоварва, това е турбината, която се включва по-често. Иначе всичко друго било до оптимизация на настройките на колата, което дори е ползотворно.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)