The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с Радио и Навигация

#1
Здравейте колеги. Имам проблем с радиото и навигацията и парктроника не ми работят изведнъж спряха закачаха го на компютър няма никви грешки акумулатора е нов 110 ампера. Някви идеи?
Reply

#2
qnetyy Wrote:Здравейте колеги. Имам проблем с радиото и навигацията и парктроника не ми работят изведнъж спряха закачаха го на компютър няма никви грешки акумулатора е нов 110 ампера. Някви идеи?
Бушон? :?
Reply

#3
qnetyy Wrote:Здравейте колеги. Имам проблем с радиото и навигацията и парктроника не ми работят изведнъж спряха закачаха го на компютър няма никви грешки акумулатора е нов 110 ампера. Някви идеи?


На какъв компютър сте го закачали?
Защото някой неща се виждат само с VIDA.
Дисплея на радиото какво показва?
Reply

#4
На радиото нищо не показва не работи няма изгорял бушон поне от тия в багажника и на таблото а незнам точно на какъв е компютарът. Някакъв кофнорт модул няма ли?? Дайте идея каде да го закарам от Пловдив съм.
Reply

#5
qnetyy Wrote:На радиото нищо не показва не работи няма изгорял бушон поне от тия в багажника и на таблото а незнам точно на какъв е компютарът. Някакъв кофнорт модул няма ли?? Дайте идея каде да го закарам от Пловдив съм.
МП най-сигурно.
Reply

#6
а добро мнение ли имате за МП Пловдив?
Reply

#7
qnetyy Wrote:а добро мнение ли имате за МП Пловдив?

Не. Wink
VOLVO XC90 D5 200hp
VOLVO XC90 D5 185hp
VOLVO XC60 D5 205hp
Reply

#8
Междо другото тая сутрин всичко беше трагнало да работи и после пак спря...
Reply

#9
qnetyy Wrote:Междо другото тая сутрин всичко беше трагнало да работи и после пак спря...
Довечера ще погледна във ВИДА-та къде ти е модула.Ще разкачиш буксите и ще напръскаш с контактен спрей.Изпрати ми на ЛС номера на шасито.
Reply

#10
pliva Wrote:
qnetyy Wrote:Междо другото тая сутрин всичко беше трагнало да работи и после пак спря...
Довечера ще погледна във ВИДА-та къде ти е модула.Ще разкачиш буксите и ще напръскаш с контактен спрей.Изпрати ми на ЛС номера на шасито.

Това с нищо няма да помогне, тъй като модулите са повече от един и колата не е фолксваген. :mrgreen: Искам да кажа, че куплонзите са доста качественни, и контактни проблеми може да има само ако е влизала влага.

По принцип контактния спрей не е панацея, и в доста случай пречи, вместо да помага. Капацитета който създава между изводите в доста случай пречи на нормалната работа - например когато има слаби аналогови сигнали, които се мерят с ADC...

Оптичните кабели в никакъв случай не пръскайте с контактен спрей... Idea Защото най евтниния за MOST мрежа е около 20$ за метър... Без конекторите. :roll:
Ако нищо не излиза на дисплея на радиото(ICM module), обикновенно проблема е в него. При проблем с някой друг модул и/или оптиката, дисплея светва и показва разни неща - поне стартовата картинка с XC90-то на нея.

Този модул освен дисплей и клавиатура за радиото е и CAN - MOST bridge, та заради това като не работи няма навигация, парктроник.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)