The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща колона 89г Волво- гр.София 16.04. 2016г

#1
Здравейте колеги,

Някой знае ли тази година кога ще е среща колоната през април? В периода 09-20 Април няма да съм в България и ще ме е мноого яд ако не мога да дойда...
Reply

#2
Срещата се организира в съботата след 14 април, сиреч 16 -ти! Ако нещо извънредно се случи , тогава се ползва следващата събота ! Но е твърде рано сега за това...
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#3
mevdo Wrote:Срещата се организира в съботата след 14 април, сиреч 16 -ти! Ако нещо извънредно се случи , тогава се ползва следващата събота ! Но е твърде рано сега за това...

Хубаво е още от сега да се помисли за тази среща Мевдо ,да се изработи лого за плакатите,евентуално малки знамена (като тези от миналата година),да се предупреди Мото Пфое за мероприятието,което по традиция завършва в шоурума им. Щото в София процедурата е "тежка",трябва предварително уведомление,после следва мислене...,докато се стигне до приемането на предложението Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#4
Aми ако наистина в София нещата се случват трудно, мислете и се подготвяйте отсега !
Тоест - ако проблема е в комуникацията с МП и ви трябва повече време, подгответе ги отсега, и настоявайте за подкрепа твърдо и сериозно , защото колона ще има и те дали ще са в нея или не си зависи от тях.
Да не стане така , че колоната в столицата да завърши не в двора на МП - Люлин, а в един двор в Малинова долина , дето има много камиони........ :o
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#5
Столичани - имате тема за среща колона , организирайте се и дайте инфо как вървят нещата. Съвсем насериозно - що не прескочите до Волво-Камионите , да презентирате ВКБ и идеята за среща -колона и с тяхно участие. Дали това няма да стане катализатор за по-бързите решения и на Мото Пфое София ?
Естествено камиони по Софийските булеварди със знамена и плакати е провокативна идея , но пък седлови влекачи май нямат проблем да се движат соло...
Както и да е , чакаме вести за организацията !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#6
Каквото е зависило от мен съм го направил. Поръчани са 35бр. плаката за мероприятието,и 10бр. знаменца (за които изтормозих Вильо) Wink
Разговорите с Мото-Пфое са ангажимент на ръководството в София.
Не е лошо заглавието на темата да бъде променено,като се допълни датата на събитието.

   

Поздрави,и без лоши чувства към никой.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#7
След проведени разговори с МП събитието ще протече по следния начин:

На дата 16.04.2016г.
От 11 часа се събираме на паркинга пред НИМ(където обикновенно се провеждат месечните срещи на клуба за София).
В 12 часа се тръгва организирано в колона спазвайки правилника за движение по пътищата в посока Мото Пфое - Люлин. Там ще бъдем посрещнати от екипа на МП отговарящ за Волво.

Маршрута за придвижване от НИМ до МП ще бъде побликуван до ден - два, тъй като има доста затворени кръстовища и се налага да бъде разработен маршрут различен от миналогодишния.
Reply

#8
Нещо ново ли ще затварят? Не знам какъв е бил маршрутът миналата година, но съвсем скоро ходих до Мото Пфое по маршрут Околовръстен път (бул. Братя Бъкстон), т. е. 100 м. от НИМ, после надясно по Сливница и наляво при МП.

Неклубни волвозила приемат ли се на проявата?
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#9
Приемат се, разбира се. Тази проява е за всички фенове на марката, не за клубните членове.
Reply

#10
Маршрута ясен ли е вече?
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)