The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения и съвет за XC60 D4

#11
AWD ли е колата? Имахме проблем с помпата на халдекса, наложи се да се сменя изцяло, но си е гаранционен случай. След справка в руските форуми от сега нататък ще се прави проверка на маслото, ако е замърсено - смяна.

Това би трябвало да е петцилиндровия двигател, който си е вечен, и се подава на "тунинг". Smile
Who Dares Wins
Volvo XC60 T6 P*
Reply

#12
BrainStormeR Wrote:AWD ли е колата? Имахме проблем с помпата на халдекса, наложи се да се сменя изцяло, но си е гаранционен случай. След справка в руските форуми от сега нататък ще се прави проверка на маслото, ако е замърсено - смяна.

Това би трябвало да е петцилиндровия двигател, който си е вечен, и се подава на "тунинг". Smile

Здравей колега,

Колата е AWD D4 163 к.с. На коя година ти излезе този проблем? Какво имаш в предвид че се подава на тунинг?
Кара Volvo V40 T2 (122 к.с), автоматик , 2019 г.
Кара Volvo XC60 D4 (163 к.с.), автоматик, 2014 г.
Караше Volvo XC90 D5 (185 к.с.), автоматик, 2007 г.
Reply

#13
Колата XC60 T6, купена към края на 2013, проблема излезе есента миналата година.

За двигателя - доколкото знам това е detuned D5, със смяна на софт мощността се покачва до нивото на D5 - това от Polestar, от Rica и BSR Tuning мисля, че предлагат и повече.
Who Dares Wins
Volvo XC60 T6 P*
Reply

#14
BrainStormeR Wrote:Колата XC60 T6, купена към края на 2013, проблема излезе есента миналата година.

За двигателя - доколкото знам това е detuned D5, със смяна на софт мощността се покачва до нивото на D5 - това от Polestar, от Rica и BSR Tuning мисля, че предлагат и повече.

Благодаря колега.
Току що проверих в сайта на Полестар и те дават, че с ремап колата може да стане 215 к.с. Някой правил ли в техен ремап? Как се държи колата след това? В Мото Пфое правят ли тази услуга и на каква цена е?

Благодаря предварително
Кара Volvo V40 T2 (122 к.с), автоматик , 2019 г.
Кара Volvo XC60 D4 (163 к.с.), автоматик, 2014 г.
Караше Volvo XC90 D5 (185 к.с.), автоматик, 2007 г.
Reply

#15
Всъщност нашето T6 е с Polestar и чувствително се промени работата не само на двигателя, но и на автоматика - доста по-прецизни и бързи превключвания прави в нормалния режим. Гаранцията се запазва, обади се за цена, като им кажеш ВИН-а, любопитно ми е колко ще искат за D4.
Who Dares Wins
Volvo XC60 T6 P*
Reply

#16
Тук за D5 и D4 петаци цената с много уговорки беше свалена от официалното £800+ на £650 за Полстар. В България не вярвам да е по- малко от
2000 лева, но си струва да се опита. Аз бих се спрял на Рика лично. XC70-то, което карах преди няколко години беше с Рика и беше много добро за каране.
Volvo For life!
Reply

#17
JMI Wrote:Тук за D5 и D4 петаци цената с много уговорки беше свалена от официалното £800+ на £650 за Полстар. В България не вярвам да е по- малко от
2000 лева, но си струва да се опита. Аз бих се спрял на Рика лично. XC70-то, което карах преди няколко години беше с Рика и беше много добро за каране.

Здравей колега,
Не съм много запознат с нещата и може да кажа някоя глупост за което предварително се извинявам, но ако сложа Рика то в такъв случай ще трябва някъде другаде да я сложат ако не се лъжа. Ако е така това значи че ще ми падне гаранцията на колата. Аз бих сложил такъв ремап само в случая, че гаранцията се запази, а и затова съм се насочил към Полестар.
Кара Volvo V40 T2 (122 к.с), автоматик , 2019 г.
Кара Volvo XC60 D4 (163 к.с.), автоматик, 2014 г.
Караше Volvo XC90 D5 (185 к.с.), автоматик, 2007 г.
Reply

#18
ForZaMilan Wrote:
JMI Wrote:Тук за D5 и D4 петаци цената с много уговорки беше свалена от официалното £800+ на £650 за Полстар. В България не вярвам да е по- малко от
2000 лева, но си струва да се опита. Аз бих се спрял на Рика лично. XC70-то, което карах преди няколко години беше с Рика и беше много добро за каране.

Здравей колега,
Не съм много запознат с нещата и може да кажа някоя глупост за което предварително се извинявам, но ако сложа Рика то в такъв случай ще трябва някъде другаде да я сложат ако не се лъжа. Ако е така това значи че ще ми падне гаранцията на колата. Аз бих сложил такъв ремап само в случая, че гаранцията се запази, а и затова съм се насочил към Полестар.

Да, вярно, че ти си гаранционен. Smile Наистина ако сложиш Рика ще ти падне гаранцията. Wink В този случай само Полстар или Рика след една година, когато колата излезе от гаранция. Полстар наистина прави нещата много приятни, но сериозните пари, които искат са нереални.

Поздрави
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)