The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в София - 29.07.2007г.

#91
Леле, сигурно е голям купон на тия срещи (представям си и колоната от Волва). Малко ми е неудобно с бебето ни (това че съм на 200 км от София не ме притеснява), ама ще се постарая да дойда на някоя от следващите срещи. Ще бъда в София служебно следващия петък, но уви... Искам да разбера каква е организацията на клуба, възможностите за членство и много други от адмнинистративен и организационен х-р.

Пожелавам ви приятно време и до следващия път.
Reply

#92
Леле, сигурно е голям купон на тия срещи (представям си и колоната от Волва). Малко ми е неудобно с бебето ни (това че съм на 200 км от София не ме притеснява), ама ще се постарая да дойда на някоя от следващите срещи. Ще бъда в София служебно следващия петък, но уви... Искам да разбера каква е организацията на клуба, възможностите за членство и много други от адмнинистративен и организационен х-р.

Пожелавам ви приятно време и до следващия път.
Reply

#93
Имам желанието да посетя вашата клубна среща и да бъда полезен с конкретни съвети относно турбото при бензиновите модели. Напоследък няколко фена волвари се обърнаха към мен за съвети относно турбото.

Физиономия и саабска тъмнозелена шапка.
Зле понасям слънцето и затова не обещавам максимална концетрация. С моята черна коса улавям всички вредни лъчи на слънцето.
Reply

#94
Имам желанието да посетя вашата клубна среща и да бъда полезен с конкретни съвети относно турбото при бензиновите модели. Напоследък няколко фена волвари се обърнаха към мен за съвети относно турбото.

Физиономия и саабска тъмнозелена шапка.
Зле понасям слънцето и затова не обещавам максимална концетрация. С моята черна коса улавям всички вредни лъчи на слънцето.
Reply

#95
винаго сте добре дошли, с повод и без повод Big Grin

колкото до слънцето, ше те скрием някъде на сянка
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#96
винаго сте добре дошли, с повод и без повод Big Grin

колкото до слънцето, ше те скрием някъде на сянка
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#97
Доколкото подразбрах, ще има присъстващи в 10.30 h, но ще се постарая да дойда малко по-рано.
Reply

#98
Доколкото подразбрах, ще има присъстващи в 10.30 h, но ще се постарая да дойда малко по-рано.
Reply

#99
Здравейте,мисля и аз най-накрая да дойда на тази среща.Все се каня и не успявам.Бих искал да си взема членска карта и да си платя членският внос
Reply

Здравейте,мисля и аз най-накрая да дойда на тази среща.Все се каня и не успявам.Бих искал да си взема членска карта и да си платя членският внос
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)