The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в София - 29.07.2007г.

Mishell Wrote:
kire Wrote:Опа.... :wink: ,и каква щеу е изненадата Вили... :lol: ,нещо ново да не е... Smile
Ние пък ще дойдем трима Big Grin Big Grin Big Grin

Мааааааа,много пък сте любопитни Пък,ще видите утре :roll: 8) :wink:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

Mishell Wrote:
kire Wrote:Опа.... :wink: ,и каква щеу е изненадата Вили... :lol: ,нещо ново да не е... Smile
Ние пък ще дойдем трима Big Grin Big Grin Big Grin

Мааааааа,много пък сте любопитни Пък,ще видите утре :roll: 8) :wink:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

Сега чак видях каква полемика се е развила окола мойто непремислено изявление за броя на присъстващите от наша страна :roll: :wink:
За в Бъдеще време,се надявам това,което всички предполагахте-да стане факт :thumbleft: , а за сега третия член на нашата група го видяхте-Яна Confusedunny: ,мойта дъщеря...../за всички заинтигувани-имам пушка,и я използвам Confusednipe: /.... Big Grin Big Grin Big Grin
Та-срещата ни мина прекрасно/както винаги/....,колоната която заформихме се придвижи много добре-благодарности на Ростислав,който отцепи насрещното движение по къстовищата :cheers:
Благодаря на всички :wave:
Reply

Сега чак видях каква полемика се е развила окола мойто непремислено изявление за броя на присъстващите от наша страна :roll: :wink:
За в Бъдеще време,се надявам това,което всички предполагахте-да стане факт :thumbleft: , а за сега третия член на нашата група го видяхте-Яна Confusedunny: ,мойта дъщеря...../за всички заинтигувани-имам пушка,и я използвам Confusednipe: /.... Big Grin Big Grin Big Grin
Та-срещата ни мина прекрасно/както винаги/....,колоната която заформихме се придвижи много добре-благодарности на Ростислав,който отцепи насрещното движение по къстовищата :cheers:
Благодаря на всички :wave:
Reply

Отново, пак, и отново - СРЕЩАТА БЕШЕ СУПЕР! :!: :!: :!:
Койт' не е дошъл - да е дошъл! Big Grin
Абе, за пропусналите - има мноого да наваксват по следващите срещи. Изнедадите, както и очаквахме - бяха страхотни (няма да казвам какви бяха - да ви е яд, че не сте дошли :lol: ).
Вече очаквам следващата среща! Big Grin Smile :lol:
(Алооо, фотографоте - не се мотайте, ами качвайте снимките, че като се сетя какви ги има... :oops: )
Благодаря Ви, че ви има, колеги!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

Отново, пак, и отново - СРЕЩАТА БЕШЕ СУПЕР! :!: :!: :!:
Койт' не е дошъл - да е дошъл! Big Grin
Абе, за пропусналите - има мноого да наваксват по следващите срещи. Изнедадите, както и очаквахме - бяха страхотни (няма да казвам какви бяха - да ви е яд, че не сте дошли :lol: ).
Вече очаквам следващата среща! Big Grin Smile :lol:
(Алооо, фотографоте - не се мотайте, ами качвайте снимките, че като се сетя какви ги има... :oops: )
Благодаря Ви, че ви има, колеги!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

kire Wrote:..../за всички заинтигувани-имам пушка,и я използвам Confusednipe: /.... Big Grin Big Grin Big Grin

хехехехе, намерил си с какво да плашиш. И аз имам и пищов и въздушна пушка и прашка :wink: Tongue

относно полемиката, беше забавно Big Grin Big Grin

а за срещата нищо ново не може да се каже, освен че беше необикновено, чудесно, весело и приятно. Нашата пловдивска група е доволна. Само не разбрах V 40 fen къде се скри. Май нощния живот на София не му се е отразил добре :wink:
Отсъстващите има за какво да съжаляват
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

kire Wrote:..../за всички заинтигувани-имам пушка,и я използвам Confusednipe: /.... Big Grin Big Grin Big Grin

хехехехе, намерил си с какво да плашиш. И аз имам и пищов и въздушна пушка и прашка :wink: Tongue

относно полемиката, беше забавно Big Grin Big Grin

а за срещата нищо ново не може да се каже, освен че беше необикновено, чудесно, весело и приятно. Нашата пловдивска група е доволна. Само не разбрах V 40 fen къде се скри. Май нощния живот на София не му се е отразил добре :wink:
Отсъстващите има за какво да съжаляват
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

а сега се сетих. Онова хубаво ръководство, което ми се мярна и подържах за около 15 сек на входа на кръчмата, дали ще се появи скоро в електронен формат. Някой каза, че няма проблем да го направи. Дали се разбраха?!?!
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

а сега се сетих. Онова хубаво ръководство, което ми се мярна и подържах за около 15 сек на входа на кръчмата, дали ще се появи скоро в електронен формат. Някой каза, че няма проблем да го направи. Дали се разбраха?!?!
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)