The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в София - 29.07.2007г.

#81
Здравейте, волвари,
И аз 100% съм там макар и без кола. От една седмица е в сервиза на един приятел за боядисване почти цялата. Просто поизписахме застрахователни щети за разни драскотини и малко си платих :roll: Нали при него си я застраховам :roll:

Та с две думи ако има някой от дружба или от близката околност дето може да ме вземе от района на практикер ( по точно родеото за запознатите ) ще съм му благодарен. Да не спамиме темата на ЛС или на 0889 518 033

Ще има и изненада за дошлите на срещата ( то вече незнам дали е изненада ). МАЛКИ подаръчета във връзка с реклама на сайта ни. Кефя се че това ще е първото нещо което ще получим материално. Ще се разберем и колко къде да пратим на колегите от провинцията - София не е цяла България

ПП Днес имам и 10годишнина от сватбата ама това не е повод за мен да черпя, а жената няма да идва :twisted:

**********************************************

ПРОБЛЕМА ми с транспорта е решен - Дани ще мине да ме вземе. :angel13:
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#82
Здравейте, волвари,
И аз 100% съм там макар и без кола. От една седмица е в сервиза на един приятел за боядисване почти цялата. Просто поизписахме застрахователни щети за разни драскотини и малко си платих :roll: Нали при него си я застраховам :roll:

Та с две думи ако има някой от дружба или от близката околност дето може да ме вземе от района на практикер ( по точно родеото за запознатите ) ще съм му благодарен. Да не спамиме темата на ЛС или на 0889 518 033

Ще има и изненада за дошлите на срещата ( то вече незнам дали е изненада ). МАЛКИ подаръчета във връзка с реклама на сайта ни. Кефя се че това ще е първото нещо което ще получим материално. Ще се разберем и колко къде да пратим на колегите от провинцията - София не е цяла България

ПП Днес имам и 10годишнина от сватбата ама това не е повод за мен да черпя, а жената няма да идва :twisted:

**********************************************

ПРОБЛЕМА ми с транспорта е решен - Дани ще мине да ме вземе. :angel13:
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#83
kire Wrote:Опа.... :wink: ,и каква ще е изненадата Вили... :lol: ,нещо ново да не е... Smile
Ние пък ще дойдем трима Big Grin Big Grin Big Grin

ААААА!!????верно ли бе Big Grin Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#84
kire Wrote:Опа.... :wink: ,и каква ще е изненадата Вили... :lol: ,нещо ново да не е... Smile
Ние пък ще дойдем трима Big Grin Big Grin Big Grin

ААААА!!????верно ли бе Big Grin Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#85
gadnia_metal Wrote:
kire Wrote:Smile Ние пък ще дойдем трима Big Grin Big Grin Big Grin
да викаме ли честито на дани за новия член на клуба Big Grin :love5: :love1: :love3: :love6: \Big Grin/
Mishell Wrote:
kire Wrote:Smile Ние пък ще дойдем трима Big Grin Big Grin Big Grin
ААААА!!????верно ли бе Big Grin Big Grin
Ако е това, което си мислите, е прекрасно!!! :wink:
Обаче е възможно да е друг смисъла (мЕтафора) :lol: - т.е. Кире и Дани ще дойдат с едната кола - общо трима. Ако дойдат и с двете коли - четирима.
А твърде вероятно е и двете ситуации да са верни. В неделя ще ги изнудим да си признаят! :lol: Big Grin :lol:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#86
gadnia_metal Wrote:
kire Wrote:Smile Ние пък ще дойдем трима Big Grin Big Grin Big Grin
да викаме ли честито на дани за новия член на клуба Big Grin :love5: :love1: :love3: :love6: \Big Grin/
Mishell Wrote:
kire Wrote:Smile Ние пък ще дойдем трима Big Grin Big Grin Big Grin
ААААА!!????верно ли бе Big Grin Big Grin
Ако е това, което си мислите, е прекрасно!!! :wink:
Обаче е възможно да е друг смисъла (мЕтафора) :lol: - т.е. Кире и Дани ще дойдат с едната кола - общо трима. Ако дойдат и с двете коли - четирима.
А твърде вероятно е и двете ситуации да са верни. В неделя ще ги изнудим да си признаят! :lol: Big Grin :lol:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#87
Ами най-вероятно и аз ще дойда с приятелката ми, за да ви видя Smile

Малко се притеснявам, но все пак Рококо ме нави и ще дойдем.
Reply

#88
Ами най-вероятно и аз ще дойда с приятелката ми, за да ви видя Smile

Малко се притеснявам, но все пак Рококо ме нави и ще дойдем.
Reply

#89
Tragedy Wrote:Ами най-вероятно и аз ще дойда с приятелката ми, за да ви видя Smile

Малко се притеснявам, но все пак Рококо ме нави и ще дойдем.

Бе нас ако питаш, Рококо си е "стар" подмамник! Tongue Big Grin :wink:
Reply

#90
Tragedy Wrote:Ами най-вероятно и аз ще дойда с приятелката ми, за да ви видя Smile

Малко се притеснявам, но все пак Рококо ме нави и ще дойдем.

Бе нас ако питаш, Рококо си е "стар" подмамник! Tongue Big Grin :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)