The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Класик Рейсинг ’16.,писта "Дракон" ,Калояново 02-03. април

#1
Времето на класиците да открият сезона дойде. Организацията е изключително сериозна, а освен обещаното пистово време, АРК Авангард са помислили за всеки. Двудневното събитие всъщност ще протече на две части, а мястото е небезизвестното село Калояново, по-точно писта Дракон.

Първият ден е втори април /събота/, тогава ще може да присъствате на ретро базар, където ще може да разгледате, закупите всякакви нужни части, автомобили и ретро мотоциклети. През деня също ще се проведе тренировка с цел подготвяне на автомобилите и пилотите за „Дракона“.

Неделя 03.04.2016 ще се проведе “Classic Racing 2016”, като към момента записаните участници наброяват 40. Обещанията за деня от страна на синоптиците са перфектни условия за пистово шофиране, което се надяваме да доведе повече фенове на ретро автомобилите. За да може да има реална конкуренция на трасето ще има четири групи автомобили – до 1600 куб. см, до 2000, над 2000 куб. см и допълнителния клас Турбо.

Към допълнителните забавления, който ще се случват там може да добавите, парад на класическа техника, шоу програма и други.Цена за вход е 5лв. Очакваме Ви там!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#2
Ние се забавлявахме на макс Big Grin

   
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)