The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля за малко съдействие за Volvo Xc70 в Перник

#21
Един от колегите по-горе писа,че е дал до момента 2 000 лв и все още кой знае,колко има да дава.Е разбрах,че частите са скъпи но ...,все пак има неа с който може да върви и такива с който не е желателно,здравословно да върви.
Reply

#22
bg_tiger1978 Wrote:Късно е либе за китка :lol: не ми харесва фацата на ХС-то, а и освен, че си купих съвсем скоро малко по-ново, ами и ми е четвъртото Волво, за пето нямам сили :mrgreen:
Аааааа почна се съз задния ход! Нали си голям Мъж! Разхвърляш кинтите като салфетки в чалготека!
Хайде да те видим сега!
Ама не ти стиска дупето! Щото на чужд г...з 12 хилки са екстра, ама на собствения болят!
Reply

#23
emilio24 Wrote:Един от колегите по-горе писа,че е дал до момента 2 000 лв и все още кой знае,колко има да дава.Е разбрах,че частите са скъпи но ...,все пак има неа с който може да върви и такива с който не е желателно,здравословно да върви.
Колега, ти май не разбра какво ти казвам.
Бях същия като теб. Нямах никакви познания за марката, само обща култура, четене по форумите и прочие глупости.
Намери човек, който добре познава тези коли, иначе ще те пре ..т. Гарантирам ти го на 100%.
Reply

#24
ок ще го имам предвид.
Reply

#25
Ignat40 Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Късно е либе за китка :lol: не ми харесва фацата на ХС-то, а и освен, че си купих съвсем скоро малко по-ново, ами и ми е четвъртото Волво, за пето нямам сили :mrgreen:
Аааааа почна се съз задния ход! Нали си голям Мъж! Разхвърляш кинтите като салфетки в чалготека!
Хайде да те видим сега!
Ама не ти стиска дупето! Щото на чужд г...з 12 хилки са екстра, ама на собствения болят!
Не използвай вулгаризми ако обичаш :!: ,иначе едва ли си ти човека на когото да обяснявам как давам по десетина хилки на година покрай колите си, в крайна сметка ти си еднодневка, вчера Волво, днес го продаваш....
п.п. Не знам какво се прави в чалготека, защото не ходя на такива места, ти явно си по-добре запознат.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#26
bg_tiger1978 Wrote:
Ignat40 Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Късно е либе за китка :lol: не ми харесва фацата на ХС-то, а и освен, че си купих съвсем скоро малко по-ново, ами и ми е четвъртото Волво, за пето нямам сили :mrgreen:
Аааааа почна се съз задния ход! Нали си голям Мъж! Разхвърляш кинтите като салфетки в чалготека!
Хайде да те видим сега!
Ама не ти стиска дупето! Щото на чужд г...з 12 хилки са екстра, ама на собствения болят!
Не използвай вулгаризми ако обичаш :!: ,иначе едва ли си ти човека на когото да обяснявам как давам по десетина хилки на година покрай колите си, в крайна сметка ти си еднодневка, вчера Волво, днес го продаваш....
п.п. Не знам какво се прави в чалготека, защото не ходя на такива места, ти явно си по-добре запознат.

Да запознат съм с чалготеките, с хора като теб и с още много други неща съм запознат.
Запознат съм с и ПРАЗНОДУМЦИТЕ, който се правят на голями мъже по форумите, обаче като опре ..... до .... изведнъж се превряща в п....и!
Нали съм бил ударил големия джакпот!Хайде удари го и ти! Поднасям ти го на тепсия! Ама не ти стиска!
Голям мъж си само на клавиатурата! Като се стигне до вадене на кинти спихваш бързо!
Reply

#27
За тия пари, не е никакво прее**ване, а си е чист будализъм (без да обиждам никого) Отворете немския мобил, или аутоскаут, въведете параметрите на желаната кола и гледайте какво излиза. Няма как кола, която е за хикс пари там, да се продава за толкова и тук. За проблеми, ск. кутия, полуоски, проблемите на D5 споменати в темите в S/V/C раздела. Съответно и всичко, за което се сетите за кола на 400, 500 и повече хиляди километра. Като теглите чертата, ще излезе, че май не си е струвала инвестицията.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#28
YoYo Wrote:За тия пари, не е никакво прее**ване, а си е чист будализъм (без да обиждам никого) Отворете немския мобил, или аутоскаут, въведете параметрите на желаната кола и гледайте какво излиза. Няма как кола, която е за хикс пари там, да се продава за толкова и тук. За проблеми, ск. кутия, полуоски, проблемите на D5 споменати в темите в S/V/C раздела. Съответно и всичко, за което се сетите за кола на 400, 500 и повече хиляди километра. Като теглите чертата, ще излезе, че май не си е струвала инвестицията.
Жалко, че емотиконите във форума са ограничени и няма такива, които да показват колко и прав.
Reply

#29
Бих искал да помоля участниците в дискусията да не постигат нови висоти в стила "ти мен уважаваш ли ме"!

Дотук един с предупреждение. :roll:
Reply

#30
Здравей Emilio24,
Карал ли си Волво до сега? Защо точно тази марка, а не да речем хонда или тойота?
Аз съм съгласен с Игнат че ако не познаваш Волвата трябва да бъдеш много внимателен и да се съветваш с хора които разбират.
Трябва да се усети автоматика, работата на двигателя, да се прочете компютъра на колата, да се огледа ходовата част. Принципни неща , но със спецификата на марката. Много ама много зависи как е подържана. Ако ще да е на 100 000км реални и не е сменяно маслото на двигателя редовно, а да речем един или два пъти, би ли взел тази кола?

П.С. Ignat40 е много прав да "реве" и то точно в този форум, защото сме единствените хора които ще го разберат. Човека е направил правилното нещо - взел си е кола от дилъра - уж без риск или с малък такъв. Не е негова работа да ходи и сравнява цени и да се чуди каква е реалната, да прави диагностика или да хвърля боб. Затова се ходи при официален представител. Искрено ти съчуствам човече, обаче това е положението. Нямам думи... Още един полезен урок на тема Мото-Пфое. Трябва да се оправиш, колата ти е много хубава.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)