The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
сензор стабилност VOLVO XC90, 2,4 D5 2003

#1
Здравейте колеги,
От няколко дена съм горд собственик на VOLVO XC90 2,4 D5 от 2003г. Преди да го купя го прегледаха в Мото Пфое. Както ми беше казал и предишния собственик излезе, че трябва да се смени сензор за стабилност, който се намира под пасажерската седалка. Номерът на детайла е 31110063. Джипа се държи добре на пътя и човекът, от който взех колата каза, че така си е карал. Но аз ще съм по-спокоен ако знам, че е наред..Неприятното е, че цената на нов е 1200лв и сега се чудя какво да правя...
Ще съм благодарен ако някой е запознат с подобни проблеми и споделите мнение, дали мога да намеря такъв сензор втора употреба и дали варианта с работещ втора употреба сензор е приемлив...
Благодаря предварително на отзовалите се Smile
Reply

#2
Честито и стотици хиляди безаварийни километри!Свържи се с Ники и попитай дали няма някакво решение - <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/nikolay.dobrev.52?fref=ts">https://www.facebook.com/nikolay.dobrev.52?fref=ts</a><!-- m -->
Reply

#3
Благодаря за съвета!
Reply

#4
Колата има ли люк?
Ако има - запушен дренаж на люк-а води точно до това. Въпросния сензор е под предна дясна седалка.

Ако е влага е почти неспасямо - платката на това чудо е 4 или 6 слоя(не съм я гледал колко точно). Метализациите на преходните отвори се разяждат и се губи връзката между слоевете. А възтановяването на връзка към вътрешен слой е невъзможно...

Търси втора употреба, като внимаваш за следи от влага.
Reply

#5
Колата няма люк...
Намерих втора употреба, при смяната на сензора дали трябва да се правят допълнителни настройки?
Reply

#6
krasimir14 Wrote:Колата няма люк...
Намерих втора употреба, при смяната на сензора дали трябва да се правят допълнителни настройки?

Възможно е.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)