The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chek Engine Volvo v70 1998

#1
Здравейте колеги ,от 4 години съм собственик на Волво Smileпървото беше 850 GLE с B5202s двигател ,уви този двигател е доста слаб за това купе и за това реших да сменя 850 ката с V70 първо поколение с двигател b5254s от което съм доста доволен ,но уви го взех с един досаден проблем ,свети чек енджина ...като откача акумулатора и след това го закача чек енджина изгасва ,и докато не светне колата мърка като коте ,върви леко и всичко е наред,но светне ли чек енджина все едно някой дърпа ръчната ...пак върви ,но вибрациите които се усещат на волана се увеличават ,налага се да се подава повече газ ,аве не работи като хората.Обръщам се към вас защото обиколих достатъчно сервизи ,наслушах се на достатъчно мнения ,както и на въпроси колко цилиндъра е колата и всякакви други ....платих сума ти пари за диагностики и тн .Въпросът ми е дали някой от собствениците на Волво В70 първо поколение разполага с диагностичен софтуер да услужи за да мога с помощта на тази диагностика и четене по чуждите форуми да разбера какъв е проблема с колата , нямам нищо против да ме насочите и към доверен сервиз или човек ,но на който му се занимава ,а не се интересува само да ми вземе парите и да ми обяснява ,че колата е стара и тн...
Ще ви бъда благодарен ако ударите едно рамо...
Reply

#2
Здравей, колега. Утре (05.10) съм в София. Ако имаш желание и време, може да я прочетем. Обади ми се на О883372529, Михаел Йовчев
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)