The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на XC90 - моля за мнения

#31
Здравейте отново,
В отговор на Ignat40 , а и по принцип:
-Играли са си с километража, това е сигурно от сервизната история;
-Мърди и некадърници има в мноооого сервизи, предполагам на това няма кой да противоречи. По неволя си губя времето да си ремонтирам сам колата. Искам да си плащам, но нямам доверие на никой. Вече не искам и не мога да препоръчам сервиз, ако някой може ще съм му благодарен;
-Гарнитурата за обратното масло от турбото е стотинки, но смяната е отвратителна. Имах теч от същото място и си загубих часове да я сменя. Не ги оправдавам, само споделям;
-Рапидките са си универсални крепежни елементи Smile;
-Действия спрямо МП едва ли някой е предприемал, а онези германците вероятно се доверяват на няколко "меринджей" от БГ произход, с перфектни анализи и доклади. Все пак ако имаш някакви идеи съм склонен да помогна с каквото мога.
-Връщането на километражи вероятно пак е насадено на честният социалистически(бивш) търговец практика от вредните западни капиталисти Smile.

Поздрави и хубава вечер.
Reply

#32
zdravkunti Wrote:Здравейте отново,
В отговор на Ignat40 , а и по принцип:
-Играли са си с километража, това е сигурно от сервизната история;
-Мърди и некадърници има в мноооого сервизи, предполагам на това няма кой да противоречи. По неволя си губя времето да си ремонтирам сам колата. Искам да си плащам, но нямам доверие на никой. Вече не искам и не мога да препоръчам сервиз, ако някой може ще съм му благодарен;
-Гарнитурата за обратното масло от турбото е стотинки, но смяната е отвратителна. Имах теч от същото място и си загубих часове да я сменя. Не ги оправдавам, само споделям;
-Рапидките са си универсални крепежни елементи Smile;
-Действия спрямо МП едва ли някой е предприемал, а онези германците вероятно се доверяват на няколко "меринджей" от БГ произход, с перфектни анализи и доклади. Все пак ако имаш някакви идеи съм склонен да помогна с каквото мога.
-Връщането на километражи вероятно пак е насадено на честният социалистически(бивш) търговец практика от вредните западни капиталисти Smile.

Поздрави и хубава вечер.


Пиша за последно в тази тема, защото съзнавам, че е офтопик.
Аз мога да ти препоръчам сервиз, или по точно конкретен човек (Калин) в този сервиз, защото другия (Румен) емигрира ( за съжаление), а от новите момчета нямам впечатления. Име на сервиза не казвам, защото има някакъв конфликт с управата на клуба, за който никой нищо не казва.
Още като купих колата приятели ми обърнаха внимание, че има характерен шум, който е от изпускателната система. Аз като ламер нищо не чувах.
Сега като закарах колата за смяната на въпросното уплътнение, (зад двигателя) помолих да видят от къде е шумът, защото е в същия район.
Оказа се, че гарнитурите на 1-ви и 5-ти цилиндър буквално са изгорели, защото гайките на шпилките не са били затегнати добре..... (Благодаря ви, прекрасни хора от МП!) Двигателят беше буквално опушен.
Та момчетата бяха поръчали веднага частите и се бяха захванали с ремонта, който налагаше разглобяване на турбото и куп други неща.
Направиха го, въпреки че в момента са претоварени и на практика им бавих много графика, но ми отстраниха този. А можеха спокойно да ме отложат и да ми вземат 2 пъти пари за една и съща работа. ...
Да не говорим, че 2-рия ремонт ми го направиха на символична цена.
-----
Що се отнася до МП, предлагам ти да си пишем на лични или да отворим нова тема.
Аз вече имам опит в подобна ситуация.
Преди имахме служебни коли на друга марка.
На една от колите възникна проблем, за който бях убеден, че е гаранционен. В местното представителство на марката буквално ми се изсмяха.
Благодарение на форума на марката открих, че и други коли, с поредни производствени номера, имат същия сериозен проблем.
Приятелка юрист, заведе дело в държавата, в която е седалището на фирмата.
Седмица по-късно ми се обадиха едни хрисими, хрисими хорица и предложиха да оправят безплатно проблема, като направиха и сервизна акция, а и върнаха парите на тези, на които бяха взели.
Има смисъл да си търсим правата!
Reply

#33
Здравейте колеги, заинтригува ме едно Volvo Xc90 продава се в Симитли ето и линк: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21465133834485865&slink=gjc41u">http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=gjc41u</a><!-- m --> , цената е ниска и ме притеснява да не е с някакъв скрит дефект и после да вися по сервизите, доста се пише, че имали проблемни скоростни кутии но проблема бил от невежеството, че били "Не обслужваеми".
Моля за съвет какво да тествам и гледам като купувам Volvo Xc90?
Благодаря предварително.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)