The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V40 1.9 д 95к.с покупка

#1
Здравейте колеги.Търся повече информация за волво В40 1.9 д 95к.с. с бош помпата с електронно управление.Проблеми с двигателя,разход,поддръжка,вървеж.Добър ли е автомобила?Ако вече има тема моля дайте линк.В търсачката не излиза!
Reply

#2
Здравейте Smile Бих искал да Ви попитам приятелски ...кое Ви насочи към дизел?

1. Може би по-малкият разход на гориво в пари?
2. Може би по-евтината поддръжка на колата?
3. Може би това, че е под 100 коня и ще е с малкият данък?
4. Може би надеждността дизелов/бензинов двигател ?

Поради какви причини се насочихте към дизел?

Интересно ми е да чуя гледната Ви точка. В правото сте си да не ми отговорите. Без значение какъв избор ще направите, желая Ви Успех Wink
Reply

#3
aveey Wrote:Здравейте колеги.Търся повече информация за волво В40 1.9 д 95к.с. с бош помпата с електронно управление.Проблеми с двигателя,разход,поддръжка,вървеж.Добър ли е автомобила?Ако вече има тема моля дайте линк.В търсачката не излиза!

Здравей колега. Аз съм с такъв двигател на В40 1999 набор. С две думи мога да ти опиша всичко. Доволен съм. Проблеми не бих казал, че съм имал. Според мен имам тампони на двг за смяна(има доста неприятни вибрации по купето) - според 2 сервиза, тампоните са наред и няма нужда от смяна. Разход в София около 8 на спокойно каране, магистрален разход с около 120 км/ч и 3,4 човека и пълен багажник, около 5.5-6(с климатик-лятото). Поддръжката не е мн скъпа. Последната смяна на масло, всички филтри(маслен, горивен, въздушен, филтър-купе), термостат и антифриз, ми излезе 140 лв. 2 предни биалетки по 35 лв. парчето. Това е всичко, като ремонт, което съм правил за около 15к км. за 1 година до сега. За вървежа ..... това е семейно комби с 95 коня ... не очаквай чудеса. Сам в колата на магистрала стига до 180 спокойно и спира(мисля, че е ограничена), иначе си върви прилично за тежкото си купе. Успех. Smile
Volvo V40 1999 1.9D 95hp.
Reply

#4
Благодаря колега.
Reply

#5
И аз търкалям такова вече 8 години, мога само да потвърдя думите на колегата plamen91 .
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)