The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Грешка в борд компютъра за къси светлини

#1
Здравейте колеги. От скоро съм собственик на Volvo S60 2002 година и съм изключително доволен от този автомобил!
От снощи ми излезе една грешка на италиански и светна жълт триъгълник в таблото. Грешката гласи ,че имам изгоряла крушка на късите светлини но такава крушка няма. Всички са здрави и работят. Ако изключа от копчето фаровете грешката изчезва. Някакви идеи защо ми отчита изгоряла крушка след като няма такава
Reply

#2
Защо не се опиташ да извадиш и размениш двете крушки на късите. Леглата на които стоят може нещо да не дават добър контакт към компа и той да се лъже?
Не знам дали не е добра идея и да цръцнеш малко контактен спрей или WD40 също така ..
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#3
Ако копчето е на габарит, свети ли ти грешка? Защото може да е при стоповете изгорялата крушка.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#4
Да и на габарит дава грашка.
Reply

#5
pl3omax Wrote:Да и на габарит дава грашка.

Габаритите в стоповете са с по две крушки (5W). Най вероятно една или повече са ти изгорели.
Reply

#6
Окей ще погледна след работа какво се случва. Мерси.
Reply

#7
Тишо ме е изпреварил.
Имах същия проблем. Оказа се, че и двете крушки на габаритите на единия фар бяха изгорели.
Reply

#8
А не трябва ли да се обозначава изгорялата крушка от БК? Поне при мен е така. Или е само на определени версии?
Reply

#9
Предполагам на версии след 2010 ... иначе не е определено от БК. Аз имах по-странен проблем, грешката ми примигваше. Оказа се че жичката която се е скъсала в крушката се допира и светва, като мина през неравност ми примигваше грешката Smile))
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#10
Колеги мерси за съдействието. Проблема се оказа една от крушките в габаритите на задния стоп.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)