The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Майстор за V40 DI

#1
Моля да ме насочите към майстор в Варна. Имам сериозна вибрация като съм на 90 - 100 км Cry
Reply

#2
volvoDMV40 Wrote:Моля да ме насочите към майстор в Варна. Имам сериозна вибрация като съм на 90 - 100 км Cry
Балансирай си гумите!
Reply

#3
По окачването или скоростната кутия "pliva"
Reply

#4
volvoDMV40 Wrote:По окачването или скоростната кутия "pliva"
Закарай колата където продават и сменяват гуми на леки автомобили и искай да ти балансират четирите колела!
Reply

#5
Преди два дена затегнах болтовете на скоростната кутия бяха се отвили ,а миналата седмица ми затегнах болтовете на тампоните на скоростната кутия .Всичко това се дължи на ремонта който ми правиха през юли тази година и майстора който ми го прави и докато се усетя.Мамка му майстор .А сервизите при който обиколих ми разказват едни глупости, кое , как и до тука я докарах "pliva"
Reply

#6
volvoDMV40 Wrote:Преди два дена затегнах болтовете на скоростната кутия бяха се отвили ,а миналата седмица ми затегнах болтовете на тампоните на скоростната кутия .Всичко това се дължи на ремонта който ми правиха през юли тази година и майстора който ми го прави и докато се усетя.Мамка му майстор .А сервизите при който обиколих ми разказват едни глупости, кое , как и до тука я докарах "pliva"
Иди на Товарна гара и питай за сервиза на Севдо/Мевдо <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=842">memberlist.php?mode=viewprofile&u=842</a><!-- l --> и не търси други майстори!
Reply

#7
Благодаря ти "pliva " за съдействието ти
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)