The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Странични огледала!

#11
А пунктира не е ли за маркиране на зоната с различен ъгъл на огледалото, маркера за подгрев е вълнички (~)?
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#12
WINERGY Wrote::mrgreen:
Колата я имам от седмица, и миналия ден като се загледах забелязах, че на лявото огледало имам пунктираната вертикална линийка, за разлика от дясното, на което я нямам и мисълта ми е следната или имам подгрев само на лявото или дясното е било сменяно. На сестра ми S40 си ги има и от двете страни, но нейното е високо оборудване - сумум, а мойто е кинетик, та да не би фабрично да си е с подгрев само на ляво... Още не ми е останало време да я разчовъркам, като хората. :mrgreen:


Пунктираните линийки са си фабрично и на двете огледала, явно при теб едното е сменяно. И двете са си с подгрев. Можеш да преместиш позицията на огледалото максимално на ляво, така ти се отваря пролука през която ще ти е удобно да захванеш и да дръпнеш огледалото, държи се на щипки към стновата. Вътре би трябвало да имаш четири кабелчета, две за регулирането и две за подгрева.
V 50 2.0d 2006г.
Xc90 D5 2008г.
Reply

#13
mongoose Wrote:А пунктира не е ли за маркиране на зоната с различен ъгъл на огледалото, маркера за подгрев е вълнички (~)?
Точно така!
Reply

#14
Този "пунктир" е линията, от която отледалото се "чупи", за да се увеличи зрителния ъгъл и няма нищо общо с подгрева, т.е. нормално е да го има на лявото огледало (не на всички десни го има), а подгрева (ако има) е за двете огледала.
I like work: it fascinates me. I can sit and look at it for hours.
Jerome K. Jerome

ex: Volvo V40 1.8, 122 hp
now: Volvo S60 2.4D, 163 hp
Reply

#15
Ясно, благодаря. Вчера карах на сестра ми 40-ката и забелязах, че нейните огледала са малко по-големи и с по-различна форма. За обратно виждане също е по-голямо и с автоматична бленда, за разлика от моето. Smile
VOLVO XC90 D5 200hp
VOLVO XC90 D5 185hp
VOLVO XC60 D5 205hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)