The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
вапроси за волво 460

#21
Абсолютно точно, моето така ги смениха преди 2 години. Купих някакво немско масло за 9 лева (или 10 бе) от магазините на Бош и се дъри добре. Начи ползвах Fuchs Titan ATF 3000.
[Image: titan_atf_3000_s.gif]
Reply

#22
и аз купих същия титан от ауто плюс и доливах по малко от него. червен е на цвят и цената беше някъде там
Reply

#23
здравеите на вси4ки фенове на волво Smile днес ре6их да проверя какав ми е двигателя и кс оба4е тарсих и не можах да намеря никакава информация за този двигател B16F -61kw каква в таи изгазица нз дори в сервиза кадето я карах нямаха инфо за такав мотор ???? ако някои знае да хелп.
Reply

#24
salih Wrote:здравеите на вси4ки фенове на волво Smile днес ре6их да проверя какав ми е двигателя и кс оба4е тарсих и не можах да намеря никакава информация за този двигател B16F -61kw каква в таи изгазица нз дори в сервиза кадето я карах нямаха инфо за такав мотор ???? ако някои знае да хелп.

volvo 440 1.6 94 - 96/12 62 KW 84 HP Hatchback B16F
Reply

#25
4увал съм 4е искат някакъв талон или паспорт за газовата оредба дали е исправна или не6то тако и 4е без този талон не може6 да зарежда6 ГАЗ но аз нямам такав талон и все о6те си сарейдам без никакви проблеми Big Grin но мисалта ми е каде мога да си намеря такав талон и колко 6те ми струва тази EXTRA ??? а тва тия стикери дето мослят пак да слагат си е 4исто оберджиииство Sad кои знае колко пари пак 6те струва тоя стикер а ве по какав ли на4ин гледат да ни садерат кожи4ките и да си напалнят джобовете ама кво да правим 6те недоволстваме и 6те пла6таме :evil:
Reply

#26
Значи това ти е сертификат за изправна газова система.Той обикновенно се дава като ти поставят АГУ-то.За зареждане не съм чувал да е необходим,НО в КАТ го искат(ако сменяш номера,талон и тн.)Аз така отидох за смяна на талон и всичко бе6е ок докато този вече накрая в гаражите не ми каза:"Колата на какво работи?"аз казвам бензин/газ и той кат изтърси"къде е паспорта за Агу то?"......аз пък точно това бях забравил :oops:
Абе в крайна сметка минах с много молби и малко рушвет но да знаеш все пак.

Къде могат да ти направят такъв паспорт сега не помня но знам че има такива места :wink:

ПП:Мисля Велислав че бил могъл да те опъти.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#27
Моля някой да ми изясни какво означават буквите GL, GLE
Reply

#28
gogo Wrote:Моля някой да ми изясни какво означават буквите GL, GLE
Reply

#29
Quote:gogo написа:
Моля някой да ми изясни какво означават буквите GL, GLE
Ами просто казано нивото на оборудването(екстрите), GL с по-малко такива от GLE
Reply

#30
gogo Wrote:Моля някой да ми изясни какво означават буквите GL, GLE
grand limousine
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)