The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няколко въпроса за V50

#11
Добър ден и от мен. От един месец карам Volvo V50. Извинявам се предварително ако не пиша където трябва. Проблема ми е точно такъв. Показва ми, че е запушен ДПФ филтъра. Ако ми дадете препоръки за премахването му ще съм ви задължен. Предполагам, че отговора ще бъде вид реклама , затова мейла ми е: <!-- e --><a href="mailto:gorh2@abv.bg">gorh2@abv.bg</a><!-- e -->. Предварително благодаря на всички! Лек ден
Reply

#12
gorh2 Wrote:Добър ден и от мен. От един месец карам Volvo V50. Извинявам се предварително ако не пиша където трябва. Проблема ми е точно такъв. Показва ми, че е запушен ДПФ филтъра. Ако ми дадете препоръки за премахването му ще съм ви задължен. Предполагам, че отговора ще бъде вид реклама , затова мейла ми е: <!-- e --><a href="mailto:gorh2@abv.bg">gorh2@abv.bg</a><!-- e -->. Предварително благодаря на всички! Лек ден

От автокъща ли го взе? Личаха ли си проблемите още там?

Иначе в интернет е пълно със сервизи като напишеш почистване или отстраняване на DPF. Обаче друго нещо, което мен лично ме притеснява при физическото му премахване e това, че в доста страни колите, които заводски са излезли с филтъра, а след това той е бил отстранен, не преминават успешно техническият преглед и се спират от движение. В България все още изоставаме във всякакви аспекти с години назад от западния свят, но лека-полека и ние се придвижваме напред и смятам, че е много възможно в следващите години и при нас да се прокара такъв закон... :roll:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)