The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов член на форума

#1
Здравейте на всички!

Отскоро карам наоколо едно V70 2.4 /170hp и исках да благодаря на пишещите тук за изобилната информация, която намирам. И естествено на Ники Добрев, с който вече успяхме да се видим и оправим таблото (друго си е на Български). 8-)
Поздрави и весели празници!

Иво
V70 2.4 170 hp 2002
850 2.0 1994
Reply

#2
Здравей колега.Първо добре дошъл,и второ взе ми колата под носа.Здраве да е.Следях я няколко дни,докато се чудя какво да правя,и таман се реших и колата изчезна.Със здраве да си я караш и само газ да и сипваш.Много безаварийни километри пожелавам.
Reply

#3
Мерси, ако се видим по някоя среща, ще почерпя Smile
Засега количката си е екстра, Днес й позачистих дроселовата клапа и докато се адаптират нещата подскачах малко, но сега мърка. По случая хвърлих един поглед на кутията на въздушния филтър и се хванах за главата. Вътре пеперуди, листа и цялото кралско войнство. След смяната и чистенето, диша далеч по-добре.
Изобщо...колкото и да ми се щеше да не се обслужва, хък-мък ще си мине по каналния ред до седмица.
V70 2.4 170 hp 2002
850 2.0 1994
Reply

#4
imaginapolis Wrote:По случая хвърлих един поглед на кутията на въздушния филтър и се хванах за главата. Вътре пеперуди, листа и цялото кралско войнство.

Аз и камъчета съм намирал там. Confusedhock:
Reply

#5
Tisho Wrote:
imaginapolis Wrote:По случая хвърлих един поглед на кутията на въздушния филтър и се хванах за главата. Вътре пеперуди, листа и цялото кралско войнство.

Аз и камъчета съм намирал там. Confusedhock:

Чакай да попитам. След зачистването докато вървежът беше кьорав, светна оранжевия триъгълник и искаше да карам към сервиза. Check engine не светеше. После при смяната на въздушния филтър триъгълника изчезна барабар със съобщението. Нормално ли е?
V70 2.4 170 hp 2002
850 2.0 1994
Reply

#6
привет
и аз нов член на този форум
притежавам VOLVO S70 2,5 TDI
И ТЪРСЯ дясно стъкло за страничното огледало
Reply

#7
ЛЕО Wrote:привет
и аз нов член на този форум
притежавам VOLVO S70 2,5 TDI
И ТЪРСЯ дясно стъкло за страничното огледало

Здравей,
Добре дошъл в Форума на ВКБ.
Като за начало прочети какво пише тук, след което си пусни обява за стъклото в правилния раздел. Smile
Reply

#8
imaginapolis Wrote:
Tisho Wrote:
imaginapolis Wrote:По случая хвърлих един поглед на кутията на въздушния филтър и се хванах за главата. Вътре пеперуди, листа и цялото кралско войнство.

Аз и камъчета съм намирал там. Confusedhock:

Чакай да попитам. След зачистването докато вървежът беше кьорав, светна оранжевия триъгълник и искаше да карам към сервиза. Check engine не светеше. После при смяната на въздушния филтър триъгълника изчезна барабар със съобщението. Нормално ли е?

Ако е бил запушен - нормално.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)