The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S80 T6 AWD

#21
Ако ключа е в ръката или джоба ти мисля, че това е нормално. Опитай да оставиш ключа на повече от 5 метра от колата след като я заключиш и тогава пробвай да я отвориш.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#22
Система за безключово крадене... опс палене е това.
Ако ключа ти в джоба и хванеш дръжката на вратата колата се отключва.

Проблема е, че Volvo за това ползват решение на Microchip, което както всяко майкрочипско чудо е компрометирано и има начин за хакването му...
Аз лично бих изключил тази екстра.
Reply

#23
Благодаря за отговорите, да проблема реално не съществува, колата е заключена, чувствам се като неандерталец Big Grin .
Колкото за краденето, това няма как да бъде предотвратено, проблема не може да бъде решен с по-добра защита, във вечната война между щита и меча победител винаги е последния. Ако елиминираш търсенето решаваш проблема, поради тази причина сутрин и след работа имам 5мин. упражнения по почистване от сняг, но не се страхуваш да си оставиш колата на работещ двигател и да отидеш някъде за 10-15мин. Всичко има цена Big Grin .
Поздрави.
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#24
Честито и със здраве да си я караш! Канада и Волво, две сбъднати мечти, какво повече му трябва на човек!
Reply

#25
Много неща още, скоромността не е моята най-силна черта.
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#26
gjm_72 Wrote:Благодаря за отговорите, да проблема реално не съществува, колата е заключена, чувствам се като неандерталец Big Grin .
Колкото за краденето, това няма как да бъде предотвратено, проблема не може да бъде решен с по-добра защита, във вечната война между щита и меча победител винаги е последния. Ако елиминираш търсенето решаваш проблема, поради тази причина сутрин и след работа имам 5мин. упражнения по почистване от сняг, но не се страхуваш да си оставиш колата на работещ двигател и да отидеш някъде за 10-15мин. Всичко има цена Big Grin .
Поздрави.
Колега, честито за покупката.Със здраве да си я караш.Много безаварийни километри Wink

Гледам си писал, че ринеш сняг - гараж нямаш ли?Жалко, ако нямаш, т.к. си е голямо удобство - и за теб, и за колата, а най-вече за Д-то Big Grin

И това с оставянето за 10-15 минути с работещ двигател... навремето имаше ограничение колата да не работи паркирана за повече от 3 минути(може и 5 да бяха).Да не те изпорти някой наблюдателен съсед.Тук специален телефон си имат за това!

И това доверие...абе краде си се и тук.В работата задигнаха преди време 4 цифрена сума в брой от касата.
Една колежка крадеше кредитните карти на колегите и си пазаруваше за добри пари.Накрая я хванаха, ама беше направила поразии за над 10 бона.
Тук, ако си забелязал, хората си носят храна приготвена в тях(както например правят овчарите в България), та по едно време някой върлуваше из хладилника и им ядеше храната :?
На една колежка й бяха разбили шкафчето и се беше простила с яке за 600 долара.
На мен от паркинг ми бяха свили капачките на фитилите за гумите - абсолютно кокошкарска работа :|
Предната кола я държах на открито и някакви ми бяха разбили задното стъкло с тухла, та ми отвориха работа със застрахователи.
Когато дойдохме тук - стана доста време вече, ни направи впечатление колко велосипеди са с откраднати гуми - заключили рамката и задното колело, а апашите свили предното... или обратното.
Та не пренебрегвай тукашната престъпност Wink Мизерниците никога не спят :evil:

Гледам, че при вас днес са стреляли по някаква джамия(ислямски център) и са убити 5 души.Престъпност тук си има и трябва да си внимателен!
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#27
Нямам гараж и това наистина е кофти, само че аз съм от доста отскоро тук.
Не съм бил с розови очила и преди да дойда, а и много бързо разбрах колко хард е рока тук, разбира се престъпност, олигофрения и бедност съществуват навсякъде, но статистически да попаднеш да обезумял от мизерията индивид който да те утрепе за 5 кинта или новобогаташ олигофрен който да те претрепе на пътя са нещо което е по=малко вероятно да се случи. Кокошкари има както навсякъде но си мисля че те го правят за спорта но както казах имам малко опит и разбира се центъра на всеки един по-голям град отново както навсакъде е едно притегателно място за утайката на едно общество. Няма идеално място всичко е компромис.
Поздрави
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#28
Така е, няма идеално място, но все пак внимавай!
Мен лично това с капачките на винтилите ме върна в спомените назад във времето, когато в България се крадяха чистачките на колите.Пък и какъв мизерник трябва да си, при полочение че в магазина са 2-3 кинта 4-те капачки.
Иначе олигофрени има и тук, само дето не са с ГоУф или БМВ (макар да съм виждал и тук простаци, каращи тази марка), а са с японски коли(Мазди, Хонди и Тойоти най-вече).Тези последните се мислят за безсмъртни!С времето ще им свикнеш.
Свикна ли вече с това, че над 50% от водачите тук смятат мигача за ненужен аксесоар и не намират за нужно да го използват?
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#29
Здравейте,
след първата седмица в която съм собственик на колата мога спокойно да заявя че това е един превъзходен автомобил. Тука щях надълго и нашироко да обеснявам защо S80 ми харесва повече от S60 и S40 и ми мина мисълта че просто съм остарял и вече конфорта е по важен за мен от ускорението.Не че ускорение от 7 сек. до 100 е много зле но не това е най-силната черта на един автомобил от над 2000кг. S80 предлага един несравним комфорт и класа. Докато карам колата и се сещам за един рекламен слоган на Тефал " Той мисли за всичко'' , и в тази кола няма нещо за което да не са помислили и да не направено. Тук е момента да попитам мога ли да си заключа вратите без да гася двигателя, разбира се отвън, като опитам с ключа не се получава.
Поздрави
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#30
Би следвало да не може, защото и при недобре затворена шофьорска врата не можеш да заключиш колата. Вероятно е така за да не останеш неприятно изненадан и да се самозаключиш. Иначе за комфорта си прав добър е, колкото до "конфорта" той вероятно идва от конформист :mrgreen: :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)