The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Колата пали сама.

#1
Сега някои ще кажат "егати заглавието", но аз разбрах че имам тази екстра след 3г. и 9 м. палене.
Та оказа се че след като дадеш ключа на стартер и го пуснеш(веднага) стартерът върти докато не заработи двигателя(може да е и определено време). От Ники Добрев разбрах че екстрата е налична за ХС90 3,2 и 4.4 двигатели.
ex XC90
Reply

#2
:lol: Zorba,
Аз "открих" това след като си прочетох упътването за автомобила. Това за мен е нещо като преход между ключа и натискането на бутона. Готино е, изненадват се хората Wink
Друга екстра е при задържане бутона за заключване на вратите, който се намира на шофьорската врата, се активира автоматичното заключване при скорост над 7км/ч. По същия начин се изключва.

Поздрави
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#3
Това със заключването дали го има и на по старите и малки мотори(2004г)? Не че няма да го пробва още утре ... ама сега не ми се слиза долу да го разцъкам Tongue Big Grin
Reply

#4
Като прочетох заглавието първото което си помислих е "оставя си колата на паркинга, заключва я и след малко я намира с работещ двигател". :mrgreen:

Това със заключването го има и при мен(2007г.) но заклинанието е малко по-сложно. Отива се на едно от менютата на борд компа(по спомени беше това за съобщенията) и тогава с натискане и задържане активираш или деактивираш това заключване. Пробвах го - работи. Но е досадно и го махнах.
Reply

#5
При мен не става номера със заключването. Ще прегледам утре да видим баба Вида какво мисли по въпроса Big Grin

п.п. Тишо и аз си помислих същото преди да отворя темата Big Grin
Reply

#6
Аз съм задължително с автоматично заключване при потегляне!
Само като си представя колко народ изгоря по кръстовищата с откраднати чанти при отключени врати на автомобилите...
Грабва циганина лаптопа и хуква през колите.
Какво правиш тогава...?!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#7
Spurs Wrote:Аз съм задължително с автоматично заключване при потегляне!
Само като си представя колко народ изгоря по кръстовищата с откраднати чанти при отключени врати на автомобилите...
Грабва циганина лаптопа и хуква през колите.
Какво правиш тогава...?!

За това не съм се замислял, но пък като видя някой подозрителни личности да обикалят колите заключвам. :roll:
Reply

#8
И аз нещо полезно да споделя, ей... :lol:
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)