The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рециклиране на рейка XC90

#1
Колеги,

имам сериозен луфт в рейката и ще тряббва да я рециклирам - някой правил ли е тази процедура и има ли някакви особености? Някакви предложения къде да я занеса?
Reply

#2
Bouncer Wrote:Колеги,

имам сериозен луфт в рейката и ще тряббва да я рециклирам - някой правил ли е тази процедура и има ли някакви особености? Някакви предложения къде да я занеса?

Търси си нова. Рециклирането е решение от ден до пладне... Sad
Нито ще я направят както трябва, няма и да изкара дълго.
Reply

#3
Аз рециклирах на на едно в70 99-та, и то два пъти като втория път бе за сметката на рециклатора. Изкарваше по 6 месеца (най-много), взеха ми 250пари (преди 4-5 години), като почне да капе остава само да наливаш. Реших проблема с "нова" втора ръка за 100 пари и 50лв монтажа и.
Reply

#4
Или нова, или читава втора ръка, НО проверена!
Иначе има "рециклатори" в Техническия университет - София.
Но относно рециклирането, колегите правилно са написали по-горе!
Успех
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#5
Рейка втора ръка ми се струва доста рисковано - няма гаранция, че няма да изкара точно 1 ден. Няма течове на масло от рейката за сега, но има сериозен луфт и тропа ,което доста ме дразни.

Нова рейка е около 1500 пари, което ме кара да търся и други варианти преди да стигна до нова.
Reply

#6
Spurs Wrote:Или нова, или читава втора ръка, НО проверена!
Иначе има "рециклатори" в Техническия университет - София.
Но относно рециклирането, колегите правилно са написали по-горе!
Успех
Да така е но ако искате имам един доказал се човек имам направени про него около 200 рейти и само 3 рекламаций .
Ако се интересува давам контакти на "лудото сърдито старче"
Не е важно да губиш красиво , важно е да биеш грозно!
Reply

#7
Bouncer Wrote:Рейка втора ръка ми се струва доста рисковано - няма гаранция, че няма да изкара точно 1 ден. Няма течове на масло от рейката за сега, но има сериозен луфт и тропа ,което доста ме дразни.

Нова рейка е около 1500 пари, което ме кара да търся и други варианти преди да стигна до нова.
Сигурно ли е, че е рейка, а не накрайници - къси, дълги?
Обикновено рейките текват, но нямат луфтове.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#8
Dodo 155 Wrote:Сигурно ли е, че е рейка, а не накрайници - къси, дълги?
Обикновено рейките текват, но нямат луфтове.

Извинявам се, че се намесвам в темата, но това валидно ли е и за ХС70?
Reply

#9
Здравейте, Колеги!
карам XC70, 2003 година, и откакто го купих има проблем с течаща рейка. Като начало смених тръбичките(алуминиеви) с нови оригинални за 160 лв от Мото Пфое. Това за малко реши част от проблема, но като резултат така протече, че я занесох на ремонт при Иван(намира се зад Макдоналдс на Орион, мисля, че даже се влиза от същото място но се продължава направо). След ремонта минаха 2 години повеч от 40к километра и ...всичко е наред. Ако си спомням цената беше нещо като 150 лв. с негови втулки и семеринги. Зависи също дали я сваля той или ще занесеш само рейката.
Телефона на Иван е 088 991 6788.
Reply

#10
Късмет...

Точно там така ми рециклираха помпата на S80-то преди години, че две седмици имах чуството, че карам зил...
Накрая купих нова и това беше последното, което някога рециклирам....
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)