The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тампони dbk-dimitrov.com

#1
Някой пробвал ли е тампоните предлагани от dbk-dimitrov.com и какво ви е мнението за тях? Имам да сменявам по един тампон на предните носачи и се чудя дали тези стават.
Reply

#2
За тампони на носачите знам, че е най-добре оригинални от МП. Скъпички са, но алтернативите не били издръжливи. От тази фирма иначе съм си взимал въздуховод за астрата - доволен съм.
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#3
На V-40 та съм с сложил тампони на торсионната щанга от тях.Нямат грижи за сега.Стефко от Ловеч е с задни биалетки от тях с S-40 2004г.И той няма оплаквания за сега.
Reply

#4
Аз съм с горен тампон на двигателя вече година и малко и е ОК за сега
Reply

#5
Аз съм с горен тампон на двигателя вече година и малко, и е ОК за сега.
Reply

#6
Мда, две задни биалетки, няма хлоп троп, но едва 1000км съм минал с тях. В сайта пишат, че частите са правени като за българските пътища. Усилени. И цените им са ок!
Reply

#7
Аз останах изключително недоволен от тях. Три месеца ме размотаваха за горен тампон на двигателя, като ми изпращаха или несъответсващ или прекалено твърд тампон, който тресеше всичко в купето, с оправданието, че си мислели че моята кола е дизел (след като съм им казал цялата информация за колата) и накрая, благополучно си възстанових парите, като си поръчах въпросния тампон през ибей, където нямам никакви проблеми за 20лв отгоре над ст-стта на въпросната фирма... добре, че в сервиза където ми слагаха тампоните са ми приятели иначе и там едни пари....
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#8
Колега, огледай се в Гуматрейд ЕООД. От там останах доволен- за 1ден ми направиха тампона и ми го върнаха по еконт. Да не говорим, че от Димитров искат 40лв за набиване на новия тампон на мястото на стария?!?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://gumatrade.avtochastite.bg/listing-%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%B4-%D0%B5%D0%BE%D0%BE%D0%B4-6475.html">http://gumatrade.avtochastite.bg/listin ... -6475.html</a><!-- m -->
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)