The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Впечатления за XC 90 D5 R-Design model 2010

#1
Уважаеми колеги преди 2 години закупих Волвото от Германия директно от човек .Колата е превазходна но забелязах нещо което ме притеснява за около1500-2000 км намалява водата-антифриза с около 1 л. В Мотопфое Пловдив смениха някакво маркучле но нищо а от никаде не капе антифриз говорих с Мотопфое София казаха ми да я закарам в сервиза било дребна работа .Не зная на кого да вярвам или да си я карам така .Иначе върви много никакви проблеми не ми се разделя с нея .Все пак ако някои е имал такъв проблем нека сподели.Благодаря Ви
Reply

#2
adtenev@abv.bg Wrote:Уважаеми колеги преди 2 години закупих Волвото от Германия директно от човек .Колата е превазходна но забелязах нещо което ме притеснява за около1500-2000 км намалява водата-антифриза с около 1 л. В Мотопфое Пловдив смениха някакво маркучле но нищо а от никаде не капе антифриз говорих с Мотопфое София казаха ми да я закарам в сервиза било дребна работа .Не зная на кого да вярвам или да си я карам така .Иначе върви много никакви проблеми не ми се разделя с нея .Все пак ако някои е имал такъв проблем нека сподели.Благодаря Ви

1л на 2000км си е доста сериозно количество. Според мен имаш теч някъде. Огледай тапицерията на шофьорското място. P2 имат едни снадки през които влиза антифриза влиза в купето и доста често протичат като поостарее колата. Ако тече през там би трябвало шофьорското място да е малко блато, предвид количеството.

Аз залагам на спукан радиатор.
Reply

#3
Водното охлаждане за газовете на EGR ?
Reply

#4
Прави ли локва на земята? Ако е да - от коя страна? Моето казанче беше спукано на мущука на маркуча.
Reply

#5
Никаде няма капка вода.Незнам какво е това EGR вероятно е за сервиз VOLVO в София.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)