The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Глава за XC60 D5 2.4 185 коня 2009г

#1
Здравейте на всички! Имам следния проблем:
Преди седмица се скъса пистовия ремък. От там конец са захваща за ангренажния ремък, омотава се на ролката на разпределителния ремък и от прескача зъб. Човека с ремъците се измъква, че е капело антифриз от скъсана връзка над пистовия ремък и отказва да поеме ремонта. Стартирам процедура по завеждане на дело за некачествен ремък, но ще отнеме време. До тук няма нужда да се коментира нищо.
Резултата е спукана глава. Цената на новата е 4 000лв в БГ. Отравил съм запитване в Турция да проверя и там.
Започнах да прозвънявам автоморги, но за момента няма резултат. Ако някой може да помогне с по-голяма морга ще съм благодарен.Smile

Номера на двигателя е D5244T
Reply

#2
мисията е почти невъзможна да се намери в България и като търсиш трябва да е с код d5244t4.
d5-евтин пушек....
Най-скъпите ми снимки са от камерите на КАТ!
Reply

#3
За съжаление в момента удрям на камък. На едно место ми казаха, че са я продали, на друго, че продават цялата джипка-размазана. Всъщност за нова ми искат 4400лв Smile
Намират се такива от 163 коньовия мотор. От една морга ми казаха да съм я заварял и щяла да върви.
Някой ако може да помага.
Reply

#4
Ако някой може да помага ...
Reply

#5
Колко легла на повдигачи има отчупени петичките здрави ли са на валовете,ако има до пет отчупени легла с здрави пети си заслужава ремонт иначе не.
d5-евтин пушек....
Най-скъпите ми снимки са от камерите на КАТ!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)