The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рециклиране на рейка волво хс 90

#1
Здравейте,

Наскоро видях, че ми прокапва хидравлично масло от колата (волво хс 90 2004 г.). Аз съм от Самоков и разпитах тук доста хора, но не получавам решение на проблема.
Моля за съвет къде е най-добре да отида да я рециклират или да купувам втора употреба. Благодаря Smile
Reply

#2
Вече пета година карам с рециклирана рейка в Техническия университет и нямам никакви забележки.
Reply

#3
Аз бих търсил нова в такъв случай. Рециклирането е вид отлагане на неизбежното - смяната. Писал съм нееднократно във форума защо смятам рециклирането за излишен разход. Big Grin
Reply

#4
Tisho Wrote:Аз бих търсил нова в такъв случай. Рециклирането е вид отлагане на неизбежното - смяната. Писал съм нееднократно във форума защо смятам рециклирането за излишен разход. Big Grin
Да това е най добрия вариант. Съжалявам за глупавия въпрос, но в случай на купуването на нова, в сервиза ли ще ми кажат какъв модел/вид рейка да закупя или те ще го направят.? Благодаря
Reply

#5
Мисля че закупуването на нова не е оферта.
Втора ръка си намери или рециклирай твоята в ТУ ще ти я направят.
Има разлика в рейките в зависимост от скоростите и годината на производство.
Във форума се рекламира един сервиз, може би ще ти свършат работа.
ex XC90
Reply

#6
zorba Wrote:Мисля че закупуването на нова не е оферта.
Втора ръка си намери или рециклирай твоята в ТУ ще ти я направят.
Има разлика в рейките в зависимост от скоростите и годината на производство.
Във форума се рекламира един сервиз, може би ще ти свършат работа.

Благодаря ти. Днес ще се обадя да запазя час в сервиза. Надявам се, че ще ми помогнат.
Reply

#7
Рециклирай, нова или втора ръка се намира изключително трудно.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)