The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сервиз за печка Volvo XC90

#1
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали добър сервиз за печката на Volvo XC90?
Аз съм от Благоевград, ходих в МП, но там малко ме разочароваха като първо ми изредиха няколко възможни проблема,
не бяха сигурно точно какво е, а уж имат добра диагностика,
сега съм решил да я сваля и да я изпратя, ако е необходимо с куриер до друг град, само да е качествен сервиза!
Малко ме стреснаха коментари, че в България освен Webasto друго не се ремонтира,
има ли такова нещо?
Благодаря предварително!
Reply

#2
Alatodoro Wrote:Здравейте,
бихте ли ми препоръчали добър сервиз за печката на Volvo XC90?
Аз съм от Благоевград, ходих в МП, но там малко ме разочароваха като първо ми изредиха няколко възможни проблема,
не бяха сигурно точно какво е, а уж имат добра диагностика,
сега съм решил да я сваля и да я изпратя, ако е необходимо с куриер до друг град, само да е качествен сервиза!
Малко ме стреснаха коментари, че в България освен Webasto друго не се ремонтира,
има ли такова нещо?
Благодаря предварително!

Имах същия проблем но я смених с нова от Мотопфое за 3300 лв ще ти я сменят с нова с гаранция 3 години
Поздрави
Reply

#3
Моята в МП я оправиха за около 700 лева - нов мотор Wink
Reply

#4
...явно имат различни проблеми, моята я оправиха в МотоПфое-Люлин; проблемни бяха вентилаторът на печката, ауспухът и още нещо
Reply

#5
Питай тук - <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/groups/279848032167213/">https://www.facebook.com/groups/279848032167213/</a><!-- m -->
ex XC90
Reply

#6
Обикновено на тези печки заминава вентилаторът (около 650 лв. в МП нова част) или подгревната свещ (около 120 лв.).
И двете не са много сложно за подмяна, особено свещта, но на диагностика ще излезе какво й е точно.
Има малка вероятност да е влязла в сервизен режим и да се е изкл. поради липса на достатъчно гориво или ток, това също трябва да се провери и да се активира отново през VIDA-та.
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)