The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на V70 2,4 170к.с

#1
Здравейте, колеги,

Харесал съм една V70-ка. Дали някой от вас е ходил да я гледа? Обявата е: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to...495116#_=_ Автомобилът е с газова и собственика твърди, че всичко е наред и няма предстоящи ремонти. Мен обаче ме притеснява, че не намирам почти никаква информация за този двигател във форума.
Ще съм благодарен да изразите мнение за колата.

Поздрави
Ники
Reply

#2
ако не ме лъже паметта колата дойде с немски номера преди 7-8 месеца и аз следя обявите като няма какво да правя. Ако е този автомобил, то собственикът е налял доста пари в него за газова и т.н. и не знам каква би била причината да го продава. Моторът е бетон по принцип. Проблем са му основно дроселите до 2003г. (и това че без турбо си е астматик). Оборудването на тази е вероятно най-бедното, което има на пазара, но пък нали е кола, важното е да те вози.
Възниква въпросът ти какво ще правиш v40-ката Big Grin нали не мислиш, че ще я продадеш за по-малко от 3-4 месеца
b4184sm2 GDI, 1,5 Phase, 2000 - ex
b4204t3 2T 2 Phase facelift sport edition, 2001 - ex
b4204t2 2T 1,5 Phase, 2000 - now
Reply

#3
Здрасти,

Собственикът каза, че я кара от година и половина. Като го питах какво е сменял и вика: всичко нужно по колата. И до там приключи. Каза, че в последните дни е сменил ламбда сонда. Газовата я е сложил като е регистрирал колата. Причина за продажба ми каза, че е по-нова кола, взел си е СЕАТ 2012г. Не знам дали става въпрос за една и съща кола.
Тази я търся за бащата. Или пък ще му я оставя В40-ката на него. Ще видим.

Довечера ще ходя да гледам този кораб.

Поздрави,
Ники
Reply

#4
може и преди повече време да е била, но като цяло ми правят впечатление такива обяви. Виж от кога е талонът и ще си каже. Паспорт на газовата, нормалните неща гледай. Преди години гледах една със същия мотор последно беше влизала в оторизиран сервиз на 450 000 км, а бяха минали още 3-4 години, така че ако е здрава и с приемлива история цената си я бива, въпреки ниското ниво на оборудване
b4184sm2 GDI, 1,5 Phase, 2000 - ex
b4204t3 2T 2 Phase facelift sport edition, 2001 - ex
b4204t2 2T 1,5 Phase, 2000 - now
Reply

#5
По номера изглежда като да е регистрирана началото на миналата година.
Reply

#6
Преди 5-6 месеца се сдобих със същия модел,само че аз му слагах газова уредба и разхода извън града си е между 10.5 - 11 л./100км.,което мисля че е добре за този автомобил.Иначе съм много доволен от машината- не съм състезател и я карам преди всичко извънградско.Единствения недостатък е ,че е е недостачно маневрен.Но се свиква.Поне с още една маневра и се постига желаното.Иначе за конкретната обява нищо не мога да ти кажа.Не ми е попадала когато търсех.
Като гледам има някакво съобщение за аербег???
V70   2.4 - (2017-)
V40   2.0 - (2010-2017)
Reply

#7
Автомобилът е изключително запазен отвън и отвътре. Ама до тук приключва всичко. Виене от съединител, волан и натискане на спирачка. Игра на оборотите на празен ход, което ще рече тръгнала дроселова клапа. Дори не си направих труда да го питам за цената.
Reply

#8
itodorov Wrote:Възниква въпросът ти какво ще правиш v40-ката Big Grin нали не мислиш, че ще я продадеш за по-малко от 3-4 месеца
Взех, че го пуснах за продажба и се продаде след 4 часа. След малко го прехвърлям. А тъкмо беше станало безгрешно.
В търсене съм на две Волва, за предпочитане комбита. Някой ако има предложения да пише.
Reply

#9
Nikolay Savov Wrote:
itodorov Wrote:Възниква въпросът ти какво ще правиш v40-ката Big Grin нали не мислиш, че ще я продадеш за по-малко от 3-4 месеца
Взех, че го пуснах за продажба и се продаде след 4 часа. След малко го прехвърлям. А тъкмо беше станало безгрешно.
В търсене съм на две Волва, за предпочитане комбита. Някой ако има предложения да пише.
браво, почти ми би рекорда. За по-малко от 1 ден продадох моето първо, но го пуснах с 30% надолу от цената. Дано да си взел добри пари, както виждаш запазените си вървят на прилична сума, а пазарът е пълен с буклуците на Европа и ще трябва да извядиш нова сума, за да вземеш друго, но по-добро. А какво направи с ламбдата или го остави на следващия да си бие главата Big Grin
Аз лично бих заменил х40 с v70 T5 първа генерация към 99-та. Предимствата са, че колата на пръв поглед е неугледна и няма проблем при липсата на гараж у Софето Big Grin, има повече части за нея втора употреба и е по-маневрена от втората генерация 70-ка, но си е като хале за товар вътре. Друг вариант, на който бих се навил е D5, 185 к.с. V70 след 2005г., но там и цифрата става интересна. Успех с търсенето, дано пак е Волве и да те радва повече
b4184sm2 GDI, 1,5 Phase, 2000 - ex
b4204t3 2T 2 Phase facelift sport edition, 2001 - ex
b4204t2 2T 1,5 Phase, 2000 - now
Reply

#10
itodorov Wrote:
Nikolay Savov Wrote:
itodorov Wrote:Възниква въпросът ти какво ще правиш v40-ката Big Grin нали не мислиш, че ще я продадеш за по-малко от 3-4 месеца
Взех, че го пуснах за продажба и се продаде след 4 часа. След малко го прехвърлям. А тъкмо беше станало безгрешно.
В търсене съм на две Волва, за предпочитане комбита. Някой ако има предложения да пише.
браво, почти ми би рекорда. За по-малко от 1 ден продадох моето първо, но го пуснах с 30% надолу от цената. Дано да си взел добри пари, както виждаш запазените си вървят на прилична сума, а пазарът е пълен с буклуците на Европа и ще трябва да извядиш нова сума, за да вземеш друго, но по-добро. А какво направи с ламбдата или го остави на следващия да си бие главата Big Grin
Аз лично бих заменил х40 с v70 T5 първа генерация към 99-та. Предимствата са, че колата на пръв поглед е неугледна и няма проблем при липсата на гараж у Софето Big Grin, има повече части за нея втора употреба и е по-маневрена от втората генерация 70-ка, но си е като хале за товар вътре. Друг вариант, на който бих се навил е D5, 185 к.с. V70 след 2005г., но там и цифрата става интересна. Успех с търсенето, дано пак е Волве и да те радва повече

Да кажем, че баш съм ти бил рекорда. Пуснах я на редовна цена. Дори беше най-скъпата в мобиле с този двигател. След малко свалям обявата. В40-та вече е минало.
Ламбдата е изолирана, за това писах, че колата беше вече безгрешна.
В процес на търсене съм.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)