The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S80 2.5D5 AWD - Странен звук от събрала се течност.

#11
Ето така изглежда колата ми от горе:

[Image: 8650513_cd5149920798991049773_v1sm.jpg?v...on=gallery]

Имате ли идея къде може да се намират въпросните мъркучи ?
Reply

#12
Другото, което четох е че е възможно да е запушен отвор на климатика. Възможно ли е да чувам този звук на ясно движеща се вода от единия край на колата до другия ако е запушен климатик?
Reply

#13
VivasVolvo Wrote:Другото, което четох е че е възможно да е запушен отвор на климатика. Възможно ли е да чувам този звук на ясно движеща се вода от единия край на колата до другия ако е запушен климатик?
Не.Щеше да е мокро в краката на пасажера.
Reply

#14
Според мен водата се намира на обозначеното от мен място. Възможно ли е наистина да е там или по-скоро не?
Другото, което ме интересува е дали тази черна пластмаса е залепена за стъклото или е подвряна само. Страх ме е да я сваля.

Имам предвид дългата прастмаса на която се намират чистачките.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#15
VivasVolvo Wrote:Според мен водата се намира на обозначеното от мен място. Възможно ли е наистина да е там или по-скоро не?
Другото, което ме интересува е дали тази черна пластмаса е залепена за стъклото или е подвряна само. Страх ме е да я сваля.

Имам предвид дългата прастмаса на която се намират чистачките.
Ами точно там и аз предполагам!Не ти трябва да сваляш пластмасите - не можеш да я изгребеш отгоре!Търси къде са дренажите.Ако има къде да я повдигнеш или на канал,огледай отдолу,зад двигателя.Не може да няма дренажи! Сигурен ли си,че под оня сноп с кабели,с онези пластмасови кори,няма гумен ,,ботуш"?
Reply

#16
Сваля се пластмасата, пробвай първо да огледаш, като махнеш капачките на акумулатора.Ако имаш достъп отгоре по-лесно ще видиш и отпушиш дренажа. Това с гледането отдолу е почти невъзможно.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#17
bg_tiger1978 Wrote:Сваля се пластмасата, пробвай първо да огледаш, като махнеш капачките на акумулатора.Ако имаш достъп отгоре по-лесно ще видиш и отпушиш дренажа. Това с гледането отдолу е почти невъзможно.
На ХС-70 отдолу се виждат идеално и лесно се достигат.Трябва да се свали кората под двигателя де!На 80-ката не знам как е.
Reply

#18
bg_tiger1978 Wrote:Сваля се пластмасата, пробвай първо да огледаш, като махнеш капачките на акумулатора.Ако имаш достъп отгоре по-лесно ще видиш и отпушиш дренажа. Това с гледането отдолу е почти невъзможно.

Здравей,

благодаря ти за включването в темата.

При свалени капачки за акумулатора мога да видя едвам, едвам, че има отсек под тази пластмаса в който евентуално може да се събира тази вода, но не и да видя самата вода.
За да сваля тази пластмаса трябва да сваля и чистачките, нали така ?

Поздрави.
Reply

#19
Да, чистачките се свалят !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)