The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА, СЪБРАНИЕ И ИЗБОР НА НОВ УС!!!30.09.2007

gadnia_metal Wrote:
Tony Wolf Wrote:Металю, за какво ти трябваше да тръгвате по-рано, така и така стигнахте след нас, барем да бяхме тръгнали заедно!! :lol: :lol: :lol: :wink:

ми уж да стигнем по навреме, ама излизахме 100 часа от софия, то не бяха катастрофи, камиони, задръствания...

Айде айде оправдания... Кажи си че си се отбил по пътя някъде да си допиеш.... Сега усещам един голям недостатък на нашите срещи - всеки път сме шофьори което ни ограничава във възможността да се покажем в хубава светлина. Аз по принцип съм мълчалив.. но като ми се отвори глътка............

Бай дъ уей, някой друг освен новия член на УС-то - ВИЛИ да вземе да качи малко снимки? Рококо беше снимал доста - да не се ослушва. Да не говорим че имаше хора и с доста професионални снимачни машини.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

gadnia_metal Wrote:
Tony Wolf Wrote:Металю, за какво ти трябваше да тръгвате по-рано, така и така стигнахте след нас, барем да бяхме тръгнали заедно!! :lol: :lol: :lol: :wink:

ми уж да стигнем по навреме, ама излизахме 100 часа от софия, то не бяха катастрофи, камиони, задръствания...

Айде айде оправдания... Кажи си че си се отбил по пътя някъде да си допиеш.... Сега усещам един голям недостатък на нашите срещи - всеки път сме шофьори което ни ограничава във възможността да се покажем в хубава светлина. Аз по принцип съм мълчалив.. но като ми се отвори глътка............

Бай дъ уей, някой друг освен новия член на УС-то - ВИЛИ да вземе да качи малко снимки? Рококо беше снимал доста - да не се ослушва. Да не говорим че имаше хора и с доста професионални снимачни машини.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

Ммммдаааа,като гледам каква дискусия се заформи,дали ако всеки си каже мнението новия УС няма да го вземе под внимание :?: :?: :?:

Big Smile написа

Е, не знам за членовете на новия УС, но защо ли си мисля, че за болшинството от членовете на клуба е ясно кой ще бъде Председателят / това, че използвам думата в мъжки род да не подвежда никого!!!/.

На новия УС искам да пожелая добрата сила да бъде с тях, ползотворна работа през мандата и да не забравят, че работят за общото благо, а също и думите на Павко, че тук сме се събрали да се обичаме /образно казано/


То и според мен е ясно кой трябва да е ! :twisted: :lol: :lol: :lol:

Big Smile написа
а също и думите на Павко, че тук сме се събрали да се обичаме /образно казано/


Че ние си се обичаме !!!
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.

Ммммдаааа,като гледам каква дискусия се заформи,дали ако всеки си каже мнението новия УС няма да го вземе под внимание :?: :?: :?:

Big Smile написа

Е, не знам за членовете на новия УС, но защо ли си мисля, че за болшинството от членовете на клуба е ясно кой ще бъде Председателят / това, че използвам думата в мъжки род да не подвежда никого!!!/.

На новия УС искам да пожелая добрата сила да бъде с тях, ползотворна работа през мандата и да не забравят, че работят за общото благо, а също и думите на Павко, че тук сме се събрали да се обичаме /образно казано/


То и според мен е ясно кой трябва да е ! :twisted: :lol: :lol: :lol:

Big Smile написа
а също и думите на Павко, че тук сме се събрали да се обичаме /образно казано/


Че ние си се обичаме !!!
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.

Мерси на всички, които гласуваха доверие!

Мисля, че ... ще се справим и ...
ще похарчим уникално и новия ... и стария бюджет.
Понеже има практика в тази насока - мисля, че ...
съм харесал едно хотелче ... с топла водица, /минерална/ - ще спретнем една клубна автомивка с топла минерална вода край него - и ... ще съберем доброволки да мият в СПА-обстановка коли, та да завъртим някой лев, като БМВ-клуба ... А клубари от цялата страна ще почиват беЗплатно - и т.н. Ядене и пиене на корем... на гръб ще има ... :twisted:

Та събираме мнения - /гледам те почнали да дават вече/ :lol:
кой да посочим за председател, касиер ... щото други длъжности няма да има - останалите ще са под-председатели и под-касиери.
Друго си е да видим наистина какви са нагласите?! Big Grin

Благодаря, още веднъж за доверието!


П.П. Питането е: Дали по старому ще си караме :twisted: или ще има нови, извратени идеи, които тайно да прокарам в УС?! Big Grin
Съгласен с Голямата Усмивка, ... че можеше да врътнем директен избор от ОС на Председател /ката ... #-o
Big Grin Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

Мерси на всички, които гласуваха доверие!

Мисля, че ... ще се справим и ...
ще похарчим уникално и новия ... и стария бюджет.
Понеже има практика в тази насока - мисля, че ...
съм харесал едно хотелче ... с топла водица, /минерална/ - ще спретнем една клубна автомивка с топла минерална вода край него - и ... ще съберем доброволки да мият в СПА-обстановка коли, та да завъртим някой лев, като БМВ-клуба ... А клубари от цялата страна ще почиват беЗплатно - и т.н. Ядене и пиене на корем... на гръб ще има ... :twisted:

Та събираме мнения - /гледам те почнали да дават вече/ :lol:
кой да посочим за председател, касиер ... щото други длъжности няма да има - останалите ще са под-председатели и под-касиери.
Друго си е да видим наистина какви са нагласите?! Big Grin

Благодаря, още веднъж за доверието!


П.П. Питането е: Дали по старому ще си караме :twisted: или ще има нови, извратени идеи, които тайно да прокарам в УС?! Big Grin
Съгласен с Голямата Усмивка, ... че можеше да врътнем директен избор от ОС на Председател /ката ... #-o
Big Grin Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

BOYCH Wrote:Мерси на всички, които гласуваха доверие!

Мисля, че ... ще се справим и ...
ще похарчим уникално и новия ... и стария бюджет.
Понеже има практика в тази насока - мисля, че ...
съм харесал едно хотелче ... с топла водица, /минерална/ - ще спретнем една клубна автомивка с топла минерална вода край него - и ... ще съберем доброволки да мият в СПА-обстановка коли, та да завъртим някой лев, като БМВ-клуба ... А клубари от цялата страна ще почиват беЗплатно - и т.н. Ядене и пиене на корем... на гръб ще има ... :twisted:

Та събираме мнения - /гледам те почнали да дават вече/ :lol:
кой да посочим за председател, касиер ... щото други длъжности няма да има - останалите ще са под-председатели и под-касиери.
Друго си е да видим наистина какви са нагласите?! Big Grin

Благодаря, още веднъж за доверието!

Е те т`ва е - направо ти гласувам "ЗА" за следващия мандат, т. е. още две годин`.
С такава програма - ще те преизбирам като Ким Ир Сен - демек FOREVER!!!
Only the Best is good enough - YES!

BOYCH Wrote:Мерси на всички, които гласуваха доверие!

Мисля, че ... ще се справим и ...
ще похарчим уникално и новия ... и стария бюджет.
Понеже има практика в тази насока - мисля, че ...
съм харесал едно хотелче ... с топла водица, /минерална/ - ще спретнем една клубна автомивка с топла минерална вода край него - и ... ще съберем доброволки да мият в СПА-обстановка коли, та да завъртим някой лев, като БМВ-клуба ... А клубари от цялата страна ще почиват беЗплатно - и т.н. Ядене и пиене на корем... на гръб ще има ... :twisted:

Та събираме мнения - /гледам те почнали да дават вече/ :lol:
кой да посочим за председател, касиер ... щото други длъжности няма да има - останалите ще са под-председатели и под-касиери.
Друго си е да видим наистина какви са нагласите?! Big Grin

Благодаря, още веднъж за доверието!

Е те т`ва е - направо ти гласувам "ЗА" за следващия мандат, т. е. още две годин`.
С такава програма - ще те преизбирам като Ким Ир Сен - демек FOREVER!!!
Only the Best is good enough - YES!

BOYCH Wrote:Та събираме мнения - /гледам те почнали да дават вече/ :lol:
кой да посочим за председател, касиер ... щото други длъжности няма да има - останалите ще са под-председатели и под-касиери.
Друго си е да видим наистина какви са нагласите?! Big Grin

За мое голямо съжаление и учудване ОС се отказа от правото да си избере директно Председател на клуба. А на мен веднъж вече ми правиха забележка като посочих конкретно име. Затова ще се въздържа, да не ми се карат пак :wink: Но мисля, че по-горе Тони доста ясно, макар и не съвсем конкретно Big Grin е изказал мнение, което всички след него изглежда подкрепяме.

Така че - дерзайте.

И умната!!! /русите и баз това са дефицит Big Grin /

:flower:

BOYCH Wrote:Та събираме мнения - /гледам те почнали да дават вече/ :lol:
кой да посочим за председател, касиер ... щото други длъжности няма да има - останалите ще са под-председатели и под-касиери.
Друго си е да видим наистина какви са нагласите?! Big Grin

За мое голямо съжаление и учудване ОС се отказа от правото да си избере директно Председател на клуба. А на мен веднъж вече ми правиха забележка като посочих конкретно име. Затова ще се въздържа, да не ми се карат пак :wink: Но мисля, че по-горе Тони доста ясно, макар и не съвсем конкретно Big Grin е изказал мнение, което всички след него изглежда подкрепяме.

Така че - дерзайте.

И умната!!! /русите и баз това са дефицит Big Grin /

:flower:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)