The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нежелано автоматично заключване на вратите

#1
Днес, докато жената си чистела колата от снега, двигателя работещ, са се заключили вратите. Имам само едно дистанционно което в случая е вътре в колата, ключалката на вратата беше замръзнала, та се наложи да отваряме колата през багажника. После правих много опити да повторя случилото се: аз отвън, колата работи и ключовете на контакта и не успях. Как може това да се случи и по скоро какво го е предизвикало. Имам само заводското централно, колата е
S 60 2003 г.
Поздрави
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#2
Не мога да ти отговоря колега, но на две коли (не Volvo) съм им сърбал попарата и съм си изградил навик да спускам единия страничен прозорец.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#3
И аз съм чакал на студа при работещо, но заключено ДЕУ да дойде ключар за да си влезна в колата. Smile
От тогава винаги дори и с Волвото имам едно на ум и никога не затварям плътно вратата ако двигателят работи вътре...
А от какво се беше получило? - заминала машинка на едната врата - след смяната за по 5 - 10 лв. мисля че бяха от Илиенци не са ми давали проблеми.
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#4
И на мен наскоро ми се случи същото. Колата не е волво, но това няма особено значение. Добре че бях близо до вкъщи и на бегом взех втория ключ, за да си отворя. Аз знам от какво се получи - проблем с бравата (+централно) на предна дясна врата. Но до момента единствено не се отключваше отвън и аз си я отварях отвътре. А преди няколко дни се заключи сама, както работеше на място Smile . Вече съм си поръчал нова брава - 290 лв.
Reply

#5
Затова на В50-то металният ключ ми е на връзката ключове в джоба,не че съм имал проблеми ама за всеки случай
Reply

#6
Да де, ама V40-ките заключили ли централното и механичните не бачкат, мисля че DoubleLock се води защитата.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#7
От студа, ако питате как и какво точно - замръзване по бравите, студено ли е, мръзне ли - както каза bell на работещ мотор едната врата поне НЕ затваряйте плътно.
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)