The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC90 бензин (2.5T) AТ размисли/нужда от съвет/бъдеща покупка

(10-08-2019, 07:34 AM)petar Wrote: Здравейте колеги, 
наскоро закупих Волво XC 90 2.5Т и ще се наложи да му правя основен ремонт на двигателя, защото гори от смяна до смяна към 6 - 7л масло Sad
Въпроса ми е дали са сполучливи тези ремонти, и също така ако някой е правил и се е интересувал да ми каже ориентировъчна цена, защото до момента имам много различни мнения и незнам кое е адекватното, от 1к до 3к стигат,та мисълта ми е за 1к ми се струва прекалено евтино а 3к доста пък скъпо ми се вижда. Като цяло каквато и информация да имате ще ми е полезнa. 
Благодаря педварително  Wink

Я ни осветли първо кой ГОУЕМ майстор ти каза, че мотора ти е за ремонт??!?!, че да не ходим при него.
Само не ми казвай, че си готов да хвърлиш 3 бона щото някой си е бъркал в носа и ти е казал, че трябва да му дадеш няколко хилки.  (убеден съм че не си правил диагностика)
---
Аз съм със същия мотор и си гори 6-7 литра от смяна до смяна още от нов. 
Това си им е детска болест на тези двигатели. 
Разхода по степени на вероятност са:
1. Запушена картерна вентилация. (най-често)
2. Проблемна турбина. (често)
3. Проблем със самия двигател. (почти никога)
---
Ей ти едно образователно видео. Дано разбираш руски. 
Двигателя на практика е същия. 
Какие проблемы случаются у шведских моторов? Разборка "турбопятерки" Volvo 2.0T (B5204T5)

----
И да знаеш, че ми дължиш едно ходене на скъп ресторант Wink Tongue
Reply



Messages In This Thread
RE: XC90 бензин (2.5T) AТ размисли/нужда от съвет/бъдеща покупка - by ogo - 10-11-2019, 12:26 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)