The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дизел - неволи

#21
ще го имам в предвид, ако (недай си боже) не ми запали някоя сутрин
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
ще го имам в предвид, ако (недай си боже) не ми запали някоя сутрин
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
като не запали, яхваш тройката и отлиташ Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#24
като не запали, яхваш тройката и отлиташ Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#25
На дърпане след кофата със сигурност ще запали - стига да няма друг проблем :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#26
На дърпане след кофата със сигурност ще запали - стига да няма друг проблем :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#27
Абе... зачетох се тук. Кви добавки...
Предишния ми дизел го карах с нафта на туби (от един пич, който за съжаление сега си е сменил професията) от локойл. Това беше в оная - най-студената зима преди 2 години - еми нафтата стоеше на балкона в 5 туби от по 10 литра - прозрачни от минерална вода Smile След като една сутрин изобщо не запалих, слу4айно погледнах тубите Smile бяха 40 процента утаен парафин на дъното и останалото - нафта. честито Smile
Нафтата е наливана пред мен - от колонката на бензиностанцията!

Решението за мен е едно, с 2 варианта ( и е изпитано )
-ОМВ - алпин дизел
-ШЕЛ - Ви пауър дизел
те си имат добавките вътре. не замръзват!
иЗБОРА Е ВЪпрос ве4е на предпо4итание към марката бензиностанции, аз ли4но ползвам Шел
Reply

#28
Абе... зачетох се тук. Кви добавки...
Предишния ми дизел го карах с нафта на туби (от един пич, който за съжаление сега си е сменил професията) от локойл. Това беше в оная - най-студената зима преди 2 години - еми нафтата стоеше на балкона в 5 туби от по 10 литра - прозрачни от минерална вода Smile След като една сутрин изобщо не запалих, слу4айно погледнах тубите Smile бяха 40 процента утаен парафин на дъното и останалото - нафта. честито Smile
Нафтата е наливана пред мен - от колонката на бензиностанцията!

Решението за мен е едно, с 2 варианта ( и е изпитано )
-ОМВ - алпин дизел
-ШЕЛ - Ви пауър дизел
те си имат добавките вътре. не замръзват!
иЗБОРА Е ВЪпрос ве4е на предпо4итание към марката бензиностанции, аз ли4но ползвам Шел
Reply

#29
Значи поне за контрола на горивата мога да ви кажа със сигурност, че има такъв защото познавам лично жената, която обучава техническия персонал. Имат и нови мобилни лаборатории за контрол на горивата. Коя верига има най-хубавата нафта няма да казвам да излезе като реклама но мога да ви кажа, че всички бензиностанции наистина слагат обявените добавки.
А иначе съм сигурен, че разни глупаци наливат какво ли не в нафтата и бензина но това мисля, че е неизбежно поне още 10 - 15 години. За съжаление ние ще си скапем колите през това време.
Reply

#30
Значи поне за контрола на горивата мога да ви кажа със сигурност, че има такъв защото познавам лично жената, която обучава техническия персонал. Имат и нови мобилни лаборатории за контрол на горивата. Коя верига има най-хубавата нафта няма да казвам да излезе като реклама но мога да ви кажа, че всички бензиностанции наистина слагат обявените добавки.
А иначе съм сигурен, че разни глупаци наливат какво ли не в нафтата и бензина но това мисля, че е неизбежно поне още 10 - 15 години. За съжаление ние ще си скапем колите през това време.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)