The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S60R Мнения за конкретен автомобил

#1
Здравейте! Отново ще минавам към любимата марка.
Интересува ме този конкретен екземпляр и дали някой е ходил да види колата на живо и какви са му впечатленията. Конкретно за R на какво да обърна внимание.
Имал съм доста волвота и знам горе долу какво представляват.
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11501950017615493&slink=6m1e9u">https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=6m1e9u</a><!-- m -->

Поздрави!
Reply

#2
Здравей колега, като по-специфично за R - мога да посъветвам да огледаш доколкото е възможно окачването. Амортисьорите, ако трябва да ги смеяш са си цифра - към 1100 лв е бройката в МП, 600+ лв/бр е алтернативата на Монро... При мен (V70R) единия до толкова беше изтекъл и изпуснал наскоро, че като минавах през 'лежащи полицаи' гумата опираше горе в подкалника (в Comfort режим де, иначе си е съвсем каруца). Щом е с регистрация - би трябвало да можеш да я покараш и да придобиеш представа.
Reply

#3
Според мен е бил на някой колега тук. Снимах номера


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#4
Пиши ми на лично, за да ти дам телефона на бившия собственик. Колата е чук и гек, с 2 комплакта джанти, но момчето я дава, защото разхода е бил по-сериозен Wink
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#5
anex Wrote:Пиши ми на лично, за да ти дам телефона на бившия собственик. Колата е чук и гек, с 2 комплакта джанти, но момчето я дава, защото разхода е бил по-сериозен Wink
Имаш ЛС
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)