The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къде правят свястна диагностика?

#1
Нещо колата ми (360GLE) се ебава при паленето но не съм сигурен далие центровка или се ебава дъзата за студвн старт, та ако някой знае къде могат да ми направят диагностиката ще съм благодарен тъй като питах в няколко сервиза и никой не може да ми каже къде да ида.
имам и друг проблем, мисля че ми е спукана някъде генерацията, къде мога да ида да я заварят?

ПП
пускам темата тук защото въпросите са отр обща тематика, а не са конкретно за 3-та сериа, но ако модераторите смятат че мястото е неподходящо нека я преместят.
Reply

#2
Отностно - гърнето или тръбите за заваряване!
Както се казва всеки трябва да знае в района си за тия работи.
При мен има една фирма "СИМЕ" - дето правят машини -НО и там имат за заваряване на цветни метали.
А в Люлин преди крайна спирка метро - има пък за алуминии и др.
Ако е за гърнето или тръбите - почти навсякъде има.
Отностно - диагностиката.
Ти без комп ли си ? - ако е така - в всеки център за диагностика можеш!

п.п.- Оставам и другите да дадът инфо по въпроса - по точно.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
unicata Wrote:Нещо колата ми (360GLE) се ебава при паленето но не съм сигурен далие центровка или се ебава дъзата за студвн старт, та ако някой знае къде могат да ми направят диагностиката ще съм благодарен тъй като питах в няколко сервиза и никой не може да ми каже къде да ида.
имам и друг проблем, мисля че ми е спукана някъде генерацията, къде мога да ида да я заварят?

ПП
пускам темата тук защото въпросите са отр обща тематика, а не са конкретно за 3-та сериа, но ако модераторите смятат че мястото е неподходящо нека я преместят.
Reply

#4
Диагностика на инжекцион правят в ЮВЕ много добре.Цената им е 15 лв само да я закачат или 45 пълна с ремонта и отделно частите.Намира се тук А за гърнето мога да ти го капна.Аз съм в Симеоново.
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#5
@Велислав
Нещо не мога да отворя линка.
Оказа се че двуцевката ми е спукана, да я заваря ли или да купя нова и струва ли си?
Reply

#6
Опитай тук

А за двуцевката по-добре я смени ако е изгнила.
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#7
ЮВЕ на Симеоновско шосе № 51, тел. 686114; 9625412.
Ползвал съм техните услуги и съм много доволен.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)