The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Цени в МП, случка

#1
Здравейте колеги, преди време ходих в МП и ги питах колко ще ми струва да ми изключат дневните светлини. Не исках да съсипвам оригиналния ксенон. Казаха ми, че около 400 лв, защото пращали запитване до Швеция и от там им пращали фактура. Преди 1 седмица във ФБ форум на Волво един комшия точно за 7 мин. (докъдето намерим опцията) ми ги изключи. Стана ми доста криво, че в МП злоупотребяват така с клиентите си.
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#2
anex Wrote:Здравейте колеги, преди време ходих в МП и ги питах колко ще ми струва да ми изключат дневните светлини. Не исках да съсипвам оригиналния ксенон. Казаха ми, че около 400 лв, защото пращали запитване до Швеция и от там им пращали фактура. Преди 1 седмица във ФБ форум на Волво един комшия точно за 7 мин. (докъдето намерим опцията) ми ги изключи. Стана ми доста криво, че в МП злоупотребяват така с клиентите си.

Това се прави за 10 минути с Вида...
На моето XC90 това беше първото което направих като взех колата, както и да си програмирам ключалката на капачето на резервоара да се заключва веднага.
По принцип някой искат препрограмиране(по старите обикновенно), но при повечето си има всичко само трябва да се запишат конкретните настройки с Вида...

За съжаление и въпреки многото кадърни хора работещи там, си трябва още поне един дилър на Волво в България, че да се пооправят малко нещата...
Reply

#3
Така е Тиши, аз сега ще си поръчам от Aliexpres Vida Dice или Delphy. Ти какво би ми препоръчал. Има ли разлики в опциите?
Благодаря
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)