The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 климатроник духа различна t

#11
killlar Wrote:Колега имах същият проблем на фиат стило с двузонов климатик провери си моторчетата на климатроника не въртат еднакво ,пробваи да ги пуснеш на разделено и смени градусите да видиш имали разлика.При мен се оказаха счупени зъби на моторчетата на климатроника!!Отворих ги и ги подмених от други втора ръка.Всичко заспа нямаше повече проблеми.
Мен точно клапата от едната страна ме съмнява, че примерно не затваря до край и пуска по малко топъл въздух и за това не е много студен.
Ама не ми се мисли къде са клапите на климатроника и как се стига до тях, ако някой знае, може да каже.
Иначе така или иначе ще направя и профилактика, на системата, ама имам кофти чувството, че не е от нея.
Reply

#12
volvo_pesho Wrote:
killlar Wrote:Колега имах същият проблем на фиат стило с двузонов климатик провери си моторчетата на климатроника не въртат еднакво ,пробваи да ги пуснеш на разделено и смени градусите да видиш имали разлика.При мен се оказаха счупени зъби на моторчетата на климатроника!!Отворих ги и ги подмених от други втора ръка.Всичко заспа нямаше повече проблеми.
Мен точно клапата от едната страна ме съмнява, че примерно не затваря до край и пуска по малко топъл въздух и за това не е много студен.
Ама не ми се мисли къде са клапите на климатроника и как се стига до тях, ако някой знае, може да каже.
Иначе така или иначе ще направя и профилактика, на системата, ама имам кофти чувството, че не е от нея.
Клапите могат и да се калибрират с VIDA Wink
Reply

#13
Здравейте,
Оказа се, че фреона беше силно намалял 250г. системата е 1000г. Даже ме учуди че изобщо е духало студено от шофьорската страна, браво на Волво.
Както и да е, напълниха го (супер некадърно, но по натам пак ще направя профилактика) и сега ок вече 1 седмица.
Само се чудя къде са отишли тези 750г., може би теч но, явно доста малък, края на лятото ще видя пак как е.
А, и калибровка на клапите става и с Delfi универсална диагностика, имам такава от китайците.
Така че, ако някой има подобен проблем, може да почне със зараждане и после натам.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)