The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще сменям колата....... И ето с каква ! :):):)

#81
Шефке, ПАВЛОВ го пиша на български - замислете се и вие !!!!
Reply

#82
Шефке, ПАВЛОВ го пиша на български - замислете се и вие !!!!
Reply

#83
Извинявай, ще се коригирам.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#84
Извинявай, ще се коригирам.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#85
Willie Wrote:
Mishell Wrote:. Казвам го защото днес едвам утървах кожата...ама малкия дявол беше!!! :?

е пак ли бе :oops: :evil:

стига вече давай го по внимателно :!: :!: :!:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#86
Willie Wrote:
Mishell Wrote:. Казвам го защото днес едвам утървах кожата...ама малкия дявол беше!!! :?

е пак ли бе :oops: :evil:

стига вече давай го по внимателно :!: :!: :!:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#87
Благодаря на всички за пожеланията !!!

Та чудех си се аз, чудех си се какво да бъде и малко по малко се ориентирах. S/V40 ги отписах - нещо не ме радват като изработка. След усилената (и успешна Smile ) агитация се спрях на дизел. Предвид бюджета - 850-тка. Започна едно преглеждане на обявите по 3-пъти на ден (след ядене Big Grin ) и то само комбита - идеално (фен съм на комбитата). Докато в един весел момент получавам един препратен СМС от Павлов - ако не бързам с покупката, да погледна неговото. И си викам - ще чакам, това е колата за мене. (Въпреки че беше точно наобратно на това към което се бях насочил - нито комби нито дизел) Видяхме се, Павлов си каза всичко по колата (съотвенто аз не изпадах в подробности в заглеждането) а просто я огледах като визия и пробвах като возия защото вярвах на Павлов за техническото й състояние. Аз малко се разколебах ( все пак исках съвсем друго). Взех че отидох до МП на диагностика - там викат че всичко е ОК и .... то е ясно какво следва.

Карам я от 4 дни и съм възхитен. Истинско VOLVO. Комфорт, визия, изработка - нямам думи - всичко е измислено и направено.

Поздрави за:
Павлов - грижил се е за колата както си трябва. Точен и коректен - истински Volvo фен.
Жоро и Емето на които леко се качих на главата :oops: с мойте чуденки - какво да бъде.

И на всички останали за съветите и пожеланията.
Reply

#88
Благодаря на всички за пожеланията !!!

Та чудех си се аз, чудех си се какво да бъде и малко по малко се ориентирах. S/V40 ги отписах - нещо не ме радват като изработка. След усилената (и успешна Smile ) агитация се спрях на дизел. Предвид бюджета - 850-тка. Започна едно преглеждане на обявите по 3-пъти на ден (след ядене Big Grin ) и то само комбита - идеално (фен съм на комбитата). Докато в един весел момент получавам един препратен СМС от Павлов - ако не бързам с покупката, да погледна неговото. И си викам - ще чакам, това е колата за мене. (Въпреки че беше точно наобратно на това към което се бях насочил - нито комби нито дизел) Видяхме се, Павлов си каза всичко по колата (съотвенто аз не изпадах в подробности в заглеждането) а просто я огледах като визия и пробвах като возия защото вярвах на Павлов за техническото й състояние. Аз малко се разколебах ( все пак исках съвсем друго). Взех че отидох до МП на диагностика - там викат че всичко е ОК и .... то е ясно какво следва.

Карам я от 4 дни и съм възхитен. Истинско VOLVO. Комфорт, визия, изработка - нямам думи - всичко е измислено и направено.

Поздрави за:
Павлов - грижил се е за колата както си трябва. Точен и коректен - истински Volvo фен.
Жоро и Емето на които леко се качих на главата :oops: с мойте чуденки - какво да бъде.

И на всички останали за съветите и пожеланията.
Reply

#89
Браво Браво, честито! Сигурен съм, че си случил на хубава кола.
Хайде със Здраве и много безаварийни километри!
Enjoy your volvo's
Reply

#90
Браво Браво, честито! Сигурен съм, че си случил на хубава кола.
Хайде със Здраве и много безаварийни километри!
Enjoy your volvo's
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)