The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще сменям колата....... И ето с каква ! :):):)

#11
И на мен ми минават разни такива мисли... всеки харесва комбитата на 70-то. Ясно е, че е по-добрата колата, но да не говорим лоши неща за малкия брат, всеки според джоба си и според разбиранията си. Аз стигнах до извода, че искам да си купя кола след 2000-та година и тя ще е V40, не че не искам V70, но толкова ми са силите (а и не мога да я вкарам в нас, но пък да я оставя на пътя е абсурд, живея близо до един опасен завой...). Пък и за тия пари не мисла, че бих купил добро V70 след 2000, нали така.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#12
И на мен ми минават разни такива мисли... всеки харесва комбитата на 70-то. Ясно е, че е по-добрата колата, но да не говорим лоши неща за малкия брат, всеки според джоба си и според разбиранията си. Аз стигнах до извода, че искам да си купя кола след 2000-та година и тя ще е V40, не че не искам V70, но толкова ми са силите (а и не мога да я вкарам в нас, но пък да я оставя на пътя е абсурд, живея близо до един опасен завой...). Пък и за тия пари не мисла, че бих купил добро V70 след 2000, нали така.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#13
Малееее... бива ли да съм такава блейка... Сраааам, сраааам... То си пише всяна първа неделя, аз обаче не виждааам... А къде се провежда тази среща?
Reply

#14
Малееее... бива ли да съм такава блейка... Сраааам, сраааам... То си пише всяна първа неделя, аз обаче не виждааам... А къде се провежда тази среща?
Reply

#15
А моят съвет е:
Колеги, моля не пишете в темата на момчето за:
- избиване на комплекси
- видове масла и смяната им
- данъци и такси
- клубни срещи
- опасни завои
и т.н.
Защото това си е чиста проба Confusedpam1:

Добри (Dumfree) е задал параметрите кратко и ясно:
- 850/ S/V70 / S/V40
- лимит 10 бона
- годишен пробег - 18-20 000.
- гориво - бензин, но е достатъчно умен и допускам, че и дизела влиза в полезрението му.

Така, че просто гласувайте за някой от фаворитите му.
Нека ТО започне сега: модела Волво и 2 причини (примерно).
:director:
Reply

#16
А моят съвет е:
Колеги, моля не пишете в темата на момчето за:
- избиване на комплекси
- видове масла и смяната им
- данъци и такси
- клубни срещи
- опасни завои
и т.н.
Защото това си е чиста проба Confusedpam1:

Добри (Dumfree) е задал параметрите кратко и ясно:
- 850/ S/V70 / S/V40
- лимит 10 бона
- годишен пробег - 18-20 000.
- гориво - бензин, но е достатъчно умен и допускам, че и дизела влиза в полезрението му.

Така, че просто гласувайте за някой от фаворитите му.
Нека ТО започне сега: модела Волво и 2 причини (примерно).
:director:
Reply

#17
Е значи искрено се извинявам за спам-а. Просто исках да му дам пример за разходите /нали и за поддръжка пита колегата/ - та за това си позволих тази волност. Още веднъж - извинявам се.
Reply

#18
Е значи искрено се извинявам за спам-а. Просто исках да му дам пример за разходите /нали и за поддръжка пита колегата/ - та за това си позволих тази волност. Още веднъж - извинявам се.
Reply

#19
Дизела би влязъл в полезрението ми но ме притеснява следното:
Зимата - гледал съм не един път как на вуйчо ми му е замръзвала нафтата, а и на Гложене както зимата стига до -20 (и още) и да ме изненада - ще е кофти, затова не съм го писал като вариант.
Че има добавки - има - но...
(е има и известна доза предубеждение при мене)
Reply

#20
Дизела би влязъл в полезрението ми но ме притеснява следното:
Зимата - гледал съм не един път как на вуйчо ми му е замръзвала нафтата, а и на Гложене както зимата стига до -20 (и още) и да ме изненада - ще е кофти, затова не съм го писал като вариант.
Че има добавки - има - но...
(е има и известна доза предубеждение при мене)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)