The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ относно въздуховод от дебитомер към двигател

#11
plamen_kd Wrote:За съжаление вече го бандажирах веднъж, което си е малко неефективно на гофрираната част, но вече толкова се скъса, че няма как да го ремонтирам. Все се надявам да намеря от някъде такъв въздуховод, защото както изглежда е доста дефицитен.

Единственото което мога да те посъветвам е да търсиш маркуч от по-старо, карбураторно Волво от някоя морга и да си го срежеш по дължина, колкото ти е необходимо, защото той е доста по-дълъг, а по диаметър е същия. Аз това упражнение вече веднъж съм го правил, така че не ти говоря наизуст, колкото да се намирам на работа :wink: Разликата е, че аз имам едно 740 подръка от което мога да си взимам каквото ми потрябва, но за съжаление само по веднъж :|
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#12
plamen_kd Wrote:За съжаление вече го бандажирах веднъж, което си е малко неефективно на гофрираната част, но вече толкова се скъса, че няма как да го ремонтирам. Все се надявам да намеря от някъде такъв въздуховод, защото както изглежда е доста дефицитен.

Единственото което мога да те посъветвам е да търсиш маркуч от по-старо, карбураторно Волво от някоя морга и да си го срежеш по дължина, колкото ти е необходимо, защото той е доста по-дълъг, а по диаметър е същия. Аз това упражнение вече веднъж съм го правил, така че не ти говоря наизуст, колкото да се намирам на работа :wink: Разликата е, че аз имам едно 740 подръка от което мога да си взимам каквото ми потрябва, но за съжаление само по веднъж :|
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#13
plamen_kd Wrote:По-скоро е въздушно и е доста сепцифичен маркуч, защото в едната си част е гофриран.

е така де, значи горе долу съм се сетил за какво иде реч. Има и подобни водни съединения, както и въздушни. Само диаметъра трябва да си пасне. където видиш надпис .... съединение влизай смело и оглеждай
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
plamen_kd Wrote:По-скоро е въздушно и е доста сепцифичен маркуч, защото в едната си част е гофриран.

е така де, значи горе долу съм се сетил за какво иде реч. Има и подобни водни съединения, както и въздушни. Само диаметъра трябва да си пасне. където видиш надпис .... съединение влизай смело и оглеждай
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)