The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Климатик на ХС 70

#1
Здравейте,
Климатика си работеше нормално и малко по малко взе да губи студен въздух, докато започна да духа само от едната тръба студено, така са ми правили и други коли, когато фреона се се позагуби. Отивам да го напълнят - един час пълнене - и духа студено както си трябва. Техника обаче ми показва, че помпата за фреона включва за по 5-10 сек. и изключва - переодично. Пипам помпата, тя е на лесно място отпред вляво, нормално топла, не грее. Този обаче ми твърди, че има някъде проблем по линията на циркулация и затова помпата спирала и тръгвала. Аз му казвам, ти ми напълни системата и нямаш грижи. Обаче отказва, защото не можело да даде гаранция. Като поизточи малко от газта помпата започна да върти без да спира. Колкото газ имах, дръпна и нея, въпреки че ми върнаха парите - към 60 евро. Това в Мадрид. Понеже тук са събрани все от кол и въже, реших да попитам по-запознати с проблемите на климатиците, защото тук са си измамници отвсякъде.
Не е ли нормално да спира и тръгва помпата, когато газта е пълна ? Това е при положеиние за студено на мах. и вентиралаторите за купето някъде към 80 -90 натоварени.
Благодаря предварително.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)