The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за V60 cross country 2015

#1
Здравейте,

Разгледах тук там във форума дали има мнения за V60 cross country, които така и не отрких. Харесва ми моделът и мисля скоро да закупя точно такава (ще ми е първата кола) Wink
Затова някой ако има вече опит или полезна информация относно тази кола бих се радвал ако ми я сподели. Бъдете живи и здрави.
Reply

#2
Предвид, че е много близо до vanilla V60 и това е 5-тата година от производството, не мисля, че трябва да имаш големи притеснения Огледай мненията за V60 по форума, нещата са доста подобни - разликата е основно в добавения клиренс, AWD-a и външният вид. За мен е доста по-добър вариянт от модерните премиум компакт сув и тн.
Имай предвид, че багажникът не може да се сравни с на XC70, ако ги свързваш - по-близко е до дълъг хеч, отколкото до класическо Волво "комби". Външният вид иска жертви.
Различните режими - спорт, комфорт и тн управляват само режимите на скоростната кутия, не и окачването.
Намерил ли си конкретен автомобил, доста са редки, особено тук? Питам защото е добре да си сядал предварително и да знаеш дали е за теб. Поне по мои наблюдения позицията на шофьора е малко ограничена и не е особено удобно за по-високи или по-ниски хора.
Ако не си видял, може да погледнеш и нещата на savagegeese и engineeringexplained
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)