The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
АМА НЯМА ДА СЕ СМЕЕТЕ МНОГО........

#11
Антирадара има посока за поставяне (така ,че да можеш да четеш надписа Big Grin )
Ако го сложиш до огледалото няма проблем (проблема е ако някой апаш се наведе и го види в колата)
Антирадарите имат обикновенно 3 бутона
City (регулира чувствителността в града по-чувствителен)
Mute (да млъкне ,светка но не свири)
Hide (да притъмнее ,да не те дразни вечер)
Ако радара е лазарен ,трябва да няма нищо пред него ,освен стъклото разбира се,иначе губи лазерната детекция (примерно ако се скрива в тавана на колата(плафониерата))
При 360 -градусовите ,детекцията назад е много по-слаба от основната
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#12
Антирадара има посока за поставяне (така ,че да можеш да четеш надписа Big Grin )
Ако го сложиш до огледалото няма проблем (проблема е ако някой апаш се наведе и го види в колата)
Антирадарите имат обикновенно 3 бутона
City (регулира чувствителността в града по-чувствителен)
Mute (да млъкне ,светка но не свири)
Hide (да притъмнее ,да не те дразни вечер)
Ако радара е лазарен ,трябва да няма нищо пред него ,освен стъклото разбира се,иначе губи лазерната детекция (примерно ако се скрива в тавана на колата(плафониерата))
При 360 -градусовите ,детекцията назад е много по-слаба от основната
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#13
Благодаря за компетентния отговор ,просто не съм се съмнявал в теб.утре ще мина да го видиш,да бутоните са 3 ,а светодиодите са 7.проблема е (това което ме тревожи)че не е "до огледалото" а пред него---точно м/у двата сенника.........абе утре се някъде ще се видим с куките ,въпроса е кой кого първи ще види Big Grin
забравих: лазерен е Confusedhock:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#14
Благодаря за компетентния отговор ,просто не съм се съмнявал в теб.утре ще мина да го видиш,да бутоните са 3 ,а светодиодите са 7.проблема е (това което ме тревожи)че не е "до огледалото" а пред него---точно м/у двата сенника.........абе утре се някъде ще се видим с куките ,въпроса е кой кого първи ще види Big Grin
забравих: лазерен е Confusedhock:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#15
miro343 Wrote:.........абе утре се някъде ще се видим с куките ,въпроса е кой кого първи ще види ...
Май няма какво да се притесняваш от куките. Място за притеснение има, ако използуваш наистина антирадар (устройство, което заглушава или предизвиква погрешни показания на измерващото устройство). Това, което ние ползуваме е само радар-детектор и не е забранен от закона в България (доколкото ми е известно). А примерно в Гърция е забранено дори и използуването на радар-детектори.
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#16
miro343 Wrote:.........абе утре се някъде ще се видим с куките ,въпроса е кой кого първи ще види ...
Май няма какво да се притесняваш от куките. Място за притеснение има, ако използуваш наистина антирадар (устройство, което заглушава или предизвиква погрешни показания на измерващото устройство). Това, което ние ползуваме е само радар-детектор и не е забранен от закона в България (доколкото ми е известно). А примерно в Гърция е забранено дори и използуването на радар-детектори.
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#17
Big Grin
Роко, ти не четеш внимателно ... виж какво ти пише Миро:
"...Както вече сте се досетили ,монтирах си аз радарчето между сенниците ,прекарах си кабела скрит в тавана и......голяма гъзариика,няма що---парктроник ряпа да яде. ..."

Значи човека е отишъл още по-нататък с техниката ... :!:

Директно замерва с каква скорост идват към него катаджийте за да знае как да се оправя и как да ги наказва после... :lol:

Шегувки Мирец ... казал си да не се смееме "много", нали!?

Но малко ... само за адет - може!

Е как работи радара?!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#18
Big Grin
Роко, ти не четеш внимателно ... виж какво ти пише Миро:
"...Както вече сте се досетили ,монтирах си аз радарчето между сенниците ,прекарах си кабела скрит в тавана и......голяма гъзариика,няма що---парктроник ряпа да яде. ..."

Значи човека е отишъл още по-нататък с техниката ... :!:

Директно замерва с каква скорост идват към него катаджийте за да знае как да се оправя и как да ги наказва после... :lol:

Шегувки Мирец ... казал си да не се смееме "много", нали!?

Но малко ... само за адет - може!

Е как работи радара?!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#19
А аз да питам туй чудо радар-детектора върши ли работа за камерите ?
Щото сериозно се замислям за такова чудо на инженерната мисъл.
Reply

#20
А аз да питам туй чудо радар-детектора върши ли работа за камерите ?
Щото сериозно се замислям за такова чудо на инженерната мисъл.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)