The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къде да си направя ключ с чип?

#21
за същото говорим,с тони бяхме колеги,ама много го мързи да работи и сега ходи само на лов и на риба.моят тел е 0888 858 102 ако решиш да минеш ми званни защото ходя и по адреси и може в момента да не съм там.
Reply

#22
Ей, ама колко е малък светът Smile Тони е страшен пич бе, да му пратиш много поздрави от мен, ако го видиш Smile А иначе ще намина към теб като стигна до направата на втори ключ, че кога ли ще го изгубя този и тогава ще се сетя Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#23
Ей, ама колко е малък светът Smile Тони е страшен пич бе, да му пратиш много поздрави от мен, ако го видиш Smile А иначе ще намина към теб като стигна до направата на втори ключ, че кога ли ще го изгубя този и тогава ще се сетя Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#24
julian Wrote:по принцип такъв ключ мога да ти направя не е проблем,но за да ти кажа със сигурност трябва да дойдеш до ателието с ключа.ателието се намира на бул цар борис ІІІ номер 113,цената ще е промоциална за хора от клуба. :lol:

Понеже попаднах в темата кажи речи една година след като съм я отворил, а още не стигнах до нов ключ, да си споделя опита.

На много места ми казват, че нямат софтуер за този модел. Пъхаха го в някакво устройство, но все не можеха да направят нещо и ми отказваха. Бях в Бриколаж, обаждах се по разни телефони, на доста места бях - ударих по всички възможни камъни.

Да разбирам ли, че при вас ключ все пак може да се направи?
Reply

#25
julian Wrote:по принцип такъв ключ мога да ти направя не е проблем,но за да ти кажа със сигурност трябва да дойдеш до ателието с ключа.ателието се намира на бул цар борис ІІІ номер 113,цената ще е промоциална за хора от клуба. :lol:

Понеже попаднах в темата кажи речи една година след като съм я отворил, а още не стигнах до нов ключ, да си споделя опита.

На много места ми казват, че нямат софтуер за този модел. Пъхаха го в някакво устройство, но все не можеха да направят нещо и ми отказваха. Бях в Бриколаж, обаждах се по разни телефони, на доста места бях - ударих по всички възможни камъни.

Да разбирам ли, че при вас ключ все пак може да се направи?
Reply

#26
щом си опитал на толкова много места и не са могли може и аз да не мога,но за да ти кажа със сигурност трябва да видя ключа.
Reply

#27
щом си опитал на толкова много места и не са могли може и аз да не мога,но за да ти кажа със сигурност трябва да видя ключа.
Reply

#28
Sad Колеги със същия проблем съм. Помогнете.Нещата опират до
сервиза на Мото Пфое а там "режат глави"
Reply

#29
Sad Колеги със същия проблем съм. Помогнете.Нещата опират до
сервиза на Мото Пфое а там "режат глави"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)