The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къде да си направя ключ с чип?

#11
За моята кола ми направиха ключ в Mr.Bricolage на Окръжна болница. Ключа е с чип и вече 5-ти месец работи. Smile
Reply

#12
m_palechko Wrote:За моята кола ми направиха ключ в Mr.Bricolage на Окръжна болница. Ключа е с чип и вече 5-ти месец работи. Smile
Колко пари? И в самия магазин, така ли?!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#13
m_palechko Wrote:За моята кола ми направиха ключ в Mr.Bricolage на Окръжна болница. Ключа е с чип и вече 5-ти месец работи. Smile
Колко пари? И в самия магазин, така ли?!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#14
по принцип такъв ключ мога да ти направя не е проблем,но за да ти кажа със сигурност трябва да дойдеш до ателието с ключа.ателието се намира на бул цар борис ІІІ номер 113,цената ще е промоциална за хора от клуба. :lol:
Reply

#15
по принцип такъв ключ мога да ти направя не е проблем,но за да ти кажа със сигурност трябва да дойдеш до ателието с ключа.ателието се намира на бул цар борис ІІІ номер 113,цената ще е промоциална за хора от клуба. :lol:
Reply

#16
Pavko Wrote:
m_palechko Wrote:За моята кола ми направиха ключ в Mr.Bricolage на Окръжна болница. Ключа е с чип и вече 5-ти месец работи. Smile
Колко пари? И в самия магазин, така ли?!

На входа на Mr.Bricolage, преди касите вляво. За моята кола ключа струваше 70 лв. Успех !
Reply

#17
Pavko Wrote:
m_palechko Wrote:За моята кола ми направиха ключ в Mr.Bricolage на Окръжна болница. Ключа е с чип и вече 5-ти месец работи. Smile
Колко пари? И в самия магазин, така ли?!

На входа на Mr.Bricolage, преди касите вляво. За моята кола ключа струваше 70 лв. Успех !
Reply

#18
julian Wrote:по принцип такъв ключ мога да ти направя не е проблем,но за да ти кажа със сигурност трябва да дойдеш до ателието с ключа.ателието се намира на бул цар борис ІІІ номер 113,цената ще е промоциална за хора от клуба. :lol:
Това да не е на кръстовището с Гоце Делчев някъде...?! Щото, ако е там от лявата страна почти на ъгъла в локалното на 2 метра от кръстовището (отивайки от центъра към Княжево), това беше ключарското ателие на един мой приятел Тони Smile Ключар номер 1 на Републиката Smile За същото ли говорим?!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#19
julian Wrote:по принцип такъв ключ мога да ти направя не е проблем,но за да ти кажа със сигурност трябва да дойдеш до ателието с ключа.ателието се намира на бул цар борис ІІІ номер 113,цената ще е промоциална за хора от клуба. :lol:
Това да не е на кръстовището с Гоце Делчев някъде...?! Щото, ако е там от лявата страна почти на ъгъла в локалното на 2 метра от кръстовището (отивайки от центъра към Княжево), това беше ключарското ателие на един мой приятел Тони Smile Ключар номер 1 на Републиката Smile За същото ли говорим?!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#20
за същото говорим,с тони бяхме колеги,ама много го мързи да работи и сега ходи само на лов и на риба.моят тел е 0888 858 102 ако решиш да минеш ми званни защото ходя и по адреси и може в момента да не съм там.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)