The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зимни гуми?

#21
тук ще си позволя да се включа и аз.
По доло изброените ми впечатления са от предишната ми кола която карах с няколко разновидности на Матадор.

1. Всесезонни гуми няма(след първата зима не стават нито за лято нито за зима)
2. Зимната гума е не само за сняг но и за студено време (поне 2-3 пъти ме спасяваха миналата зима на мокър път, да не се кача върху предния - ако бях с летните абсурд да спра за такава дистанция)
3. Големината на грайфера не е достатъчен критерии за състоянието на гумата - важно е и състоянието на каучука
4. По възмойност слагайте 4 зимни гуми при предно предаване - при две многократно увеличавате шанса да ви изпревари задницата на колата
Reply

#22
тук ще си позволя да се включа и аз.
По доло изброените ми впечатления са от предишната ми кола която карах с няколко разновидности на Матадор.

1. Всесезонни гуми няма(след първата зима не стават нито за лято нито за зима)
2. Зимната гума е не само за сняг но и за студено време (поне 2-3 пъти ме спасяваха миналата зима на мокър път, да не се кача върху предния - ако бях с летните абсурд да спра за такава дистанция)
3. Големината на грайфера не е достатъчен критерии за състоянието на гумата - важно е и състоянието на каучука
4. По възмойност слагайте 4 зимни гуми при предно предаване - при две многократно увеличавате шанса да ви изпревари задницата на колата
Reply

#23
Аз миналата есен също се колебаех много между Fulda Kristal Montero 2 и
Vredestein. В крайна сметка се спрях на първите /защото ползвах фирмена отстъпка/ и бях много доволен целия сезон. Доколкото знам те са ориентирани повече към киша и сняг. В Мотоексперт се опитваха да ми пробутат предното Монтеро, но в крайна сметка взех Монтеро 2, което е с по-добра шарка, а и по-нов модел и производство съответно.
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#24
Аз миналата есен също се колебаех много между Fulda Kristal Montero 2 и
Vredestein. В крайна сметка се спрях на първите /защото ползвах фирмена отстъпка/ и бях много доволен целия сезон. Доколкото знам те са ориентирани повече към киша и сняг. В Мотоексперт се опитваха да ми пробутат предното Монтеро, но в крайна сметка взех Монтеро 2, което е с по-добра шарка, а и по-нов модел и производство съответно.
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#25
За Vredestein чувам хубави неща. На мен доста ми допада зимният им модел. И май е доста добър. Ще споделиш впечатленията си после
Reply

#26
За Vredestein чувам хубави неща. На мен доста ми допада зимният им модел. И май е доста добър. Ще споделиш впечатленията си после
Reply

#27
kukulkan Wrote:За Vredestein чувам хубави неща. На мен доста ми допада зимният им модел. И май е доста добър. Ще споделиш впечатленията си после

Vredestein имат един от най модерните заводи в Европа и единствено те правят добри всесезонни /ма наистина/ гуми.Това го знам от шефа на сервиз Друмник на бул.България.Иначе Cooper са много готини зимни гуми.Миналата зима бяхо по около 130 лв. за брой.Цената варира в зависимост от профилността и скоростния индекс на гумата-така че всеки да си мисли кво търси и да избира.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#28
kukulkan Wrote:За Vredestein чувам хубави неща. На мен доста ми допада зимният им модел. И май е доста добър. Ще споделиш впечатленията си после

Vredestein имат един от най модерните заводи в Европа и единствено те правят добри всесезонни /ма наистина/ гуми.Това го знам от шефа на сервиз Друмник на бул.България.Иначе Cooper са много готини зимни гуми.Миналата зима бяхо по около 130 лв. за брой.Цената варира в зависимост от профилността и скоростния индекс на гумата-така че всеки да си мисли кво търси и да избира.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#29
В Диянана на околомръсното е заредено с зимни гуми.
Няма никой - бързо става обслужването.
Аз бях одеве там.

Купувайте сега - че после може да е ........ кошмарни опашки.
Незабравяйте че още доста коли вече има в София - ако сте го усетиливече.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#30
В Диянана на околомръсното е заредено с зимни гуми.
Няма никой - бързо става обслужването.
Аз бях одеве там.

Купувайте сега - че после може да е ........ кошмарни опашки.
Незабравяйте че още доста коли вече има в София - ако сте го усетиливече.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)