The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на xc90 3,2 бензин

#7
Quote:Извън темета, но наскоро ми попадна статия за CRV-то(и много други марки) че е една от колите които се продават след 15-тата година от покупката като нова в щатите. Имаше и няколко модела на Тойота.

Абсолютно го вярвам това което казваш.
Лично за мен това ще си остане един от най-неудобните и гадни автомобили . Карах 3 месеца CRV 2011 година през далечната 2011 година. Нито седалките седалки, нито спирачката спирачка, нито управлението като хората. Това в моята класация си остава най-голямото дърво което може да съществува. Карам два часа и ме заболява или кръста, или рамото, или дупето, или всичко заедно. Е как в Ауди или Волво това не се случва.Без да обременявам форума с моите предпочитания и преди съм го писал, че аз лично не обичам японските коли. Все нещо им куца. Чичо ми в България си купи Лексус хибрид чисто нов. Компактен SUV. Качвам се на предната седалка и главата ми опира в тавана. Е как на БМВ, Мерцедес, Ауди и Волво това не се случва на нито един модел. Това само за пример. Иначе Зорба, като кажат японски коли тука и все едно говорят за космически кораби. Прехвалени до незнам си къде. Да не започвам пък за най-продаваната кола в света да нареждам - Тойота Корола.
Извинявам се за офтопика.
Мисля че колегата ще остане много доволен като си вземе Волвото.
Много ана много е важно като кара човек да му удобно и колата да е мощна и устойчива. Иначе няма как да минавам 850 км планина от Внкувър до Банф за 9 часа с почивките. Това паве - ХС90 с 3,2 литра двигател е напълно равностойно но почти всички нови модели автомобили и по разход включително. Да не почвам как сме се надпреварвали с Голфове или чисто нов Санта Фе. Говоря планина с много завои. Ех ако ми попадне V8 2010 ХС90, тогаз ти да видиш.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply



Messages In This Thread
RE: Покупка на xc90 3,2 бензин - by che4ef - 01-27-2020, 05:05 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
4 Guest(s)