The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на xc90 3,2 бензин

#84
Колега, предварително се извинявам, че се намесвам в дискусията. Но това ужасно нещо, което си снимал много ме натъжава. Първо ,,хващането" на водата: големите производители препоръчват да бъде с тройници паралелно на "парното". Второ избора на инжектори-стар модел, евтини и "слаби". Маркучите са различна дължина. Щуцерите трябва да са максимално близо до бензиновите инжектори. Най-подходящ е монтаж на единични инжектори от доба марка. Хубаво е монтаж да реализиран с планка,, а не с "опашки". Вакума е добре да се "вземе" след дросела, а не преди някой цилиндър. Редуктора е малко слаб, зимата ще се разбере. Аз съм си монтирал АТ13 Супер 300 к.с. , моят мотор е 200 к.с. турбо. Редукторите на "Романо", "Ловато", "КМЕ", "БРЦ" или "Емер Паладио" са по-подходящи. Компютъра е хубав но има и по-добри. Целият преден кит на АЕБ (всички компоненти на марката) е около 1500-1600 лева. Цялостният монтаж е хаотичен и грозен. Моят преден кит е евтин и сам го преработих след като придобих колата. Компютър ЛПГТЕХ ОБД-450 лв., редуктор АТ13 Супер-140 лв., Инжектори Думко Херкулес GISM-I3000 / AMP C-282104- 240 лв. ( на границата са по мощност). Филтър "Ловато" с утайник. Компютъра сам си изработва горивна карта, която съвпада с бензиновата. А това, че не свети "чека" може да се дължи на активирана опция за триене на "грешки". Още веднъж се извинявам за моята намеса, но така виждам нещата.
V70 2,4T AWD 
Reply



Messages In This Thread
RE: Покупка на xc90 3,2 бензин - by nogopechen6 - 07-23-2020, 05:50 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
5 Guest(s)