The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Масло хидравлика, ХС90, 2,4Д5, 2008

#12
Аз също си държа моя куфар който бях купил и изобщо не свалях целогодишно до преди да купя 90 ката който е 480 литра. Но сега съм го ползвал само веднъж, но не мисля да го продавам. Никога не се знае кога може да потрябва.Ние пътуваме целогодишно цялото семейство и сме все с много багаж заради децата. Да, сега покрай това положение няма как да се пътува, но се надявам всичко в най скоро време да отмине благополучно. Относно 60 ката не съм се возил но си мисля, че 90 ще има по комфортна возия. И работата която ще върши ще е по добра. На мен често ми се налага да разпъвам третия ред, не съм се возил там до сега но тези които са били казват, че е в пъти по добре от средния. Аз смених доста коли преди да взема волвака но за сегашните ми нужди за мен това е идеалния автомобил. С първа генерация съм от 2005 година модел. Просто останах очарован от колата и не съжалявам за избора си. Единствено по някога ми липсва една идея малко повече тяга, когато се налага да изпреварвам планинско понеже често пътувам такъв терен.
Reply



Messages In This Thread
RE: Масло хидравлика, ХС90, 2,4Д5, 2008 - by loc_dog - 03-22-2020, 02:12 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)